01 Mayıs 2015 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında iletişimde sıkıntı çekmeyeceksiniz. Düşüncelerinizi kolayca ifade edebileceksiniz ve içinde bulunacağınız herhangi bir etkileşim duygusal açıdan yüklü ve eğlenceli olacak. Günün ikinci yarısında gezegenlerin konumu yaşam enerjinizi arttıracak ve zamanınızı aktif bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

1 Mayıs 2015 Koç Burcu Yorumu

Mayıs ayının başlangıcı sizin için eğlence demek olsa da olmasa da bugün kendinizi tatilde gibi hissedeceksiniz. Günün ilk yarısı sanat, alım ve performanslar açısından oldukça uygun. Akşam saatlerine kadar boş zamanınızı etkili bir şekilde değerlendireceksiniz ve yeteneklerinizi gösterme konusunda başarılı olacaksınız.

1 Mayıs 2015 Boğa Burcu Yorumu

Bugün birileriyle randevulaşmak için çok iyi bir zaman, ilişkiniz nasıl gelişirse gelişsin birçok mutlu anı elde edeceksiniz. Ailenizi partileri gibi ailevi aktiviteler başarılı olacak. Eğer çocuklarınız varsa onların hayatın size verdiği en muhteşem hediye olduğunu fark edeceksiniz.

1 Mayıs 2015 İkizler Burcu Yorumu

İkizlerin her şeyi bilme isteği bugün özellikle çok güçlü. Kendinizi güvende hissettiğiniz bir pozisyonda (örneğin ara bulucu, asistan, öğrenci vs.)kişisel olarak bazı projelere katılmak isteyebilirsiniz.
1 Mayıs 2015 Yengeç  Burcu Yorumu

Bugün maddi kazançlar için başarılı bir gün. Bunların bazıları geçmişteki başarılarınızdan kaynaklı olabilir. Yeteneklerinizi başkaları tarafından tanınması her zaman zevkli bir şey olduğundan geç tanınmış olmak moralinizi bozamayacak.

1 Mayıs 2015 Aslan Burcu Yorumu

Bugün aslanın mükemmel hissettiği bir gün. Bugün keyifsiz veya sıkılmış hissetseniz bile kişisel başarılarınız keyfinizi arttıracak. İnsanlar kapasitenizin farkına varabilir özellikle de evden veya tanıdığınız insanlardan uzaktaysanız veya farklı hayat görüşlerine sahip insanlarla birlikteyseniz.

1 Mayıs 2015 Başak Burcu Yorumu

Bugün başakların gizli arzuları gerçekleşebilir (hem maddi hem manevi). Şunu aklınızda tutun çevrenizdeki insanlara ne kadar sevgi ve neşeyle yaklaşırsanız karşılığında bir o kadar pozitif tepkiler alacaksınız.

1 Mayıs 2015 Terazi Burcu Yorumu

1 Mayıs 2015 hayatınızda yeni bir başarılı sürecin başlangıcını temsil ediyor olabilir. Yeni tanıştığınız insanlara ilgi gösterin, çevreleri zamanla genişleyecek. Kişisel olsun işle ilgili olsun ortaklıklarınızdan daha fazla verim alacaksınız.

1 Mayıs 2015 Akrep Burcu Yorumu

Akrepler partnerlerinin egoist hareketlerinden hoşnut olmayabilirler. Aranızda bir rekabet veya farklı bir sıkıntı olabilir. Muhtemelen rakibiniz daha yetenekli fakat hayatının şanslı bir dönemde olması da muhtemel.

1 Mayıs 2015 Yay Burcu Yorumu

Yayların dünyasında gerçek bir festival var. İş ilişkileri bile resmiyetini kaybetmeye başlıyor. Başarı sizi bekliyor ister eğlenerek aktif bir şekilde boş vaktinizi geçirin ister şov dünyasında profesyonel bir işe başlayın. 

1 Mayıs 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün Oğlakların günü değil. Fakat bir şeyden emin olabilirsiniz: olası bir tehlikeli durumda tamamen güvende olacaksınız. Yıldızlar size şunu söylüyor:  talihinizin ne derecede sizi korumaya odaklandığını görebilmek için aslanın ağzına kafanızı sokmayı bile düşünebilirsiniz.

1 Mayıs 2015 Kova Burcu Yorumu

Kovaların olağan bağlantıları oldukça başarılılar ve bazıları yakın bir zamanda niteliksel olarak yeni bir seviyeye yükselebilir. Sevdiklerinizle karşılıklı anlayışınız veya onlarla olan teknik bağlantılarınız uzakta oldukları takdirde daha kolay hale geliyor.

1 Mayıs 2015 Balık Burcu Yorumu

Bugün başka bir gelir kaynağı aramanın tam zamanı. Günlük rutininiz eğlenceli olabilir ve bunun nedeni de işvereninizin emeğinizin karşılığını vermeye hazır olması olabilir. Bu aynı zamanda sıkıcı rutin işlerinizden ve basit ev işlerinden zevk almak için oldukça verimli bir zaman.

Kaynak: gotohoroscope.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail