11 Nisan 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Nisan 2015 Koç Burcu Yorumu

Bugün özel biriyle biraz yalnız zaman geçirmeniz gerekiyor. Son haftalardaki sosyal faaliyetleriniz eski arkadaşlarınızla tekrar görüşmenizi ve yeni arkadaşlar edinmenizi sağladı. Evde dinlenmek için vaktiniz yok. Gelecekle ilgili planlarınızı tartışabilirsiniz belki de yaşam tarzınızı ilgilendiren değişiklikler hakkında konuşursunuz. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili de biraz düşünseniz iyi olur.

16 Nisan 2015 Boğa Burcu Yorumu

Daha önce bulunduğunuz bölgeden taşınma fikri aklınıza gelmiş olabilir fakat bugün olacak olan olaylar buna tam olarak karar vermenize neden olabilir. Belki iyi komşularınızın çoğu uzaklara taşındı belki de iyi talihiniz size daha iyi büyük bir yere taşınma fırsatı sağladı. Bu gerçekleşmeden önce düşünmeniz gereken şeyler var fakat eğer gerçekten istediğiniz şey buysa hiç beklemeyin.

16 Nisan 2015 İkizler Burcu Yorumu

Bugün sürpriz bir şekilde mali durumunuzun düşündüğünüzden daha iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Daha önce varlığından habersiz olduğunuz bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz ve bu paranızı idare etmenizde size yardımcı olabilir. Aynı zamanda maaşınıza zam veya başka yollardan bir gelir artışı bekliyor olabilirsiniz. Bugün sizi harekete geçiren iyimserliğiniz ve hevesiniz. Gelecekten beklentileriniz ilk kez bu kadar gerçeklere yakın gibi görünüyor.

16 Nisan 2015 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kendinizi evinize hapsetmeye karar verebilirsiniz. Nefesinizi tutun, kafanızı toplayın ve son günlerde yaşadığınız olayları gözden geçirin. Aynı zamanda gelecek planları da yapacaksınız çünkü hedeflerinizin peşinden koşacak kadar enerjik ve iyimser hissediyorsunuz. Bu düşüncelerinizi yakın bir zamanda yakın bir arkadaşınızla paylaşıp yorumlarını ve desteğini isteyeceksiniz.

16 Nisan 2015 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ev işlerini yaparken evle ilgili yapılması gereken bazı şeyler dikkatinizi çekebilir. Belki yapılması gereken birkaç küçük tamirat işi vardır, belki de yeni mobilyalara ihtiyacınız var. Gelecekle ilgili iyimser olmalısınız ve hayal kırıklığına uğramadan günlük rutininize dönebilmek için kendinizden emin olmalısınız.

16 Nisan 2015 Başak Burcu Yorumu

Bugün üyesi olduğunuz ve uzun süredir ihmal ettiğiniz bir grup aklınıza gelebilir. Bu gruba karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyebilirsiniz. Haftalar önce askıya alınan uzun vadeli bir projeyi tamamlamayı da düşünebilirsiniz. Küçük sorunlarla uğraşmak gününüzün büyük bir kısmını alabilir. Kendinize zaman ayırmayı unutmayın. İlk önceliğiniz her zaman kendiniz olmalı.

16 Nisan 2015 Terazi Burcu Yorumu

Bugün bir çeşit bir bağlantıdan size doğru para gelebilir. Bu olumlu bir gelişme. Altına imzanızı atmadan önce belgedeki her kelimeyi dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Kredi çekmek, burs başvurusu vb. şeyler yapmak için çok iyi bir zaman. Bu süreç düşündüğünüz kadar karmaşık olamayacak. İşler çabucak hallolacaktır.

16 Nisan 2015 Akrep Burcu Yorumu

Bazen insanların önünde kendinizi rezil etmekten korkuyor musunuz? İnsanların gözleri önünde başarısızlığa uğrama korkusu ilerleme kaydetmenizi engelliyor olabilir. Yıldızların enerjisin bunu bugün iyice düşünmenizi istiyor. Bütün analitik gücünüzü ve yetilerinizi kullanarak biraz risk aldığınızda neler başarabileceğinizi iyice bir düşünün.

16 Nisan 2015 Yay Burcu Yorumu

Kendinizi genellikle bilim meraklısı, mantıklı düşünen biri olarak nitelersiniz fakat bugün düşünceleriniz daha mistik şeylere doğru kayabilir. İçgüdüleriniz normalde olduğundan daha aktif. Aynı zamanda yaratıcı bir şekilde çalışmak için bir yerlerden ilham da alabilirsiniz. İçgüdülerinizi kullanın ve hemen harekete geçin

16 Nisan 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sosyal aktivite davetleri ve çeşitli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Telefonunuz sürekli çalabilir. İnsanlarla ilişkiniz sıcak ve hoş olacaktır bu yüzden bugün katılacağınız bütün toplantılar iyi gidecektir ve öğretici olacaktır. Akşam saatleri için hayatınızdaki özel biriyle romantik bir randevu ayarlayın.

16 Nisan 2015 Kova Burcu Yorumu

Gelecekteki kariyer gelişiminizi düşünüyorsunuz ve şu anki durumunuzdan pek memnun değilsiniz. Aklınızda kendinizi geliştirme planları var. Belki bir terfi bekliyorsunuz yada iş değiştirmek istiyorsunuz belki de kariyerinizi tamamen değiştirmeyi planlıyorsunuz. Şimdi aklınızı toparlayıp planınızı belirlemelisiniz. Ufukta başarı görünüyor fakat buna sadece çabalayarak ulaşabilirsiniz.

16 Nisan 2015 Balık Burcu Yorumu

Bugün küçük şeylerden zevk almak için güzel bir gün. Bugün belki tatlı günüdür, özellikle çikolata veya cheescake günü. Doğanın sağlayabileceği güzellikleri aklınızdan çıkarmayın. Bir parta, ormanda veya göl kenarında biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Temiz havayı ciğerlerinize çekin ve doğanın güzelliğinin tadını çıkarın. Ayrıca bir masaj da fena olmayacaktır.

 

Kaynak: horoscope.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail