12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2015 Koç Burcu Yorumu

Bugün çabuk bir hava yolculuğu planlayabilirsiniz. Bu işinizle alakalı olabilir. Başka birisinin gitmesi gerekiyordu fakat gidemedi ve siz yerini alıyor olabilirsiniz. Bu sizin için rahatsız edici olabilir fakat çabalarsanız bunu bir maceraya dönüştürebilirsiniz. Her zaman akıntıya ayak uydurmak ve tadını çıkarmak en iyisidir.

12 Mart 2015 Boğa Burcu Yorumu

Bugün romantik bir partnerle olan randevunuz son anda iptal olabilir. Arkadaşınız size nedenini söylemeyebilir ve siz onun sizinle gerçekten görüşmek istemediğini düşünebilirsiniz. Fakat durum muhtemelen böyle değil. Bütün işaretler arkadaşınızın kötü haberler aldığını ve sizi de üzmek istemediğini gösteriyor. Sabredin, yakın zamanda sevdiğinizden haber alacaksınız.

12 Mart 2015 İkizler Burcu Yorumu

Ani ve beklenmedik bir problem evinizi kaos ortamına çevirebilir. Bu muhtemelen ev arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunlarla ilgili olmayacak. Bunun elektrik tesisatı, elektrikli aletler veya telefon hatlarıyla ilgili olması muhtemel. Sürekli tamircilerle uğraşmak sinir bozucu olabilir fakat buna katlanmak zorunda kalacaksınız. Evinizi olabildiğince hızlı bir şekilde eski haline getirmelisiniz.

12 Mart 2015 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünkü iletişim trafiğiniz dikkatinizi dağıtabilir. Telefonunuz sürekli çalabilir ve gelen kutunuz taşabilir. Çevrenizdeki herkes aynı anda konuşuyor gibi görünüyor. Eğer bu kaosu bir düzene sokamazsanız başınızı ağrıtabilir. Telefona telesekreterin cevap vermesine izin verin, bilgisayardan uzaklaşın ve bir parka gidip bir şeyler okuyun. Biraz sessizliğe ve huzura ihtiyacınız var

12 Mart 2015 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ani fakat gerekli bir harcama cüzdanınızda büyük bir delik açabilir. Evinizle veya arabanızla ilgili tamirat işleri olabilir veya birinin aniden dişçiye gitmesi gerekebilir. Bu bütçenizi sarsabilir ama bazı harcamalarınızı kısarak bunu atlatabilirsiniz. Bir iki hafta makarna yemek zorunda kalsanız ne olur? Daha kötüsü de olabilirdi. Ne yapılması gerekiyorsa yapın.

12 Mart 2015 Başak Burcu Yorumu

Genel olarak duygusal yönden istikrarlısınız. Bugünkü olaylar alışık olmadığınız düzensiz ruh haline girmenize neden olabilir. Çok endişelenmenizi gerektirecek şeyler olmayacaktır fakat bir şeyleri düşürmek, anahtarları karıştırmak veya aramaları cevaplayamamak gibi küçük şeyler sinirinize dokunabilir. Yavaşlayın ve konsantrasyonunuzu kaybetmeyin. Bugün sakin kalmanın tek yolu bu.

12 Mart 2015 Terazi Burcu Yorumu

Bugün kendinden emin olmayan ve kafası karışık insanlarla uğraşmak zor gelebilir. Onların kafa karışıklığı bulaşıcı olabilir. Bir durum ne kadar mantıklı gelse de eğer iyi hissetmiyorsanız bunu yapamayacağınızı göreceksiniz. İşler kendi kendiliğinden hallolacak fakat hiçbir şey olamayabilir de. Günü rahat atmosferine kendinizi bırakın ve işler istediğiniz hızda gerçekleşmiyorsa buna çok fazla kafanızı takmayın.

12 Mart 2015 Akrep Burcu Yorumu

Bir arkadaşınız finansal sıkıntılar çekiyor olabilir, sizden borç isteyecek. Bu kişiyi seviyorsunuz ve durumunu anlayabiliyorsunuz bu yüzden de ona yardım etmek istiyeceksiniz. Arkadaşınızın düzlüğe çıkması biraz zaman alabilir. Eğer borç verirseniz arkadaşa hediye etmek istemediğiniz hiçbir şeyi vermemekle ilgili olan atasözünü hatırlayın. Yakın zamanda geri ödeme beklemeyin

12 Mart 2015 Yay Burcu Yorumu

Bugün çok sık kullandığınız bir aygıt arıza yapabilir. Nasıl yapacağınızı bilseniz bile kendiniz tamir etmeye çalışmayın. Bir profesyonele başvurun ve masrafları karşılayın. Kendiniz yapmaya çalışırsanız daha fazla hasara neden olabilirsiniz hatta kendinize bile zarar verebilirsiniz. Bugün kesinlikle dikkatli olmalısınız. Sabırlı olun!

12 Mart 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün metafizik veya doğaüstü olaylarla ilgili garip haberler alabilirsiniz. Bu doğrudan sizi etkileyen bir şey değil. Siz ve arkadaşlarınız bunu büyüleyici bulabilir ve bunu saatlerce tartışabilirsiniz. Ortaya çıkan teoriler başta duyduklarınızdan bile garip olursa şaşırmayın.

12 Mart 2015 Kova Burcu Yorumu

Bugün telaşlı bir gün olabilir. Muhtemelen aynı anda birçok işi yapmaya ve birçok yerde olmaya çalışacaksınız. Arkadaşlarınız buluşmak isteyebilir fakat yapmanız gereken birçok iş olabilir. Yapılması gerekenleri önem sırasına koyarak halletmeye çalışmak iyi bir fikir olabilir. Bu aklınızı yitirmemek için tek yol.

12 Mart 2015 Balık Burcu Yorumu

Kişiliğinizin farklı yönleri bugün uyum içinde çalışabilir. Bugün hayatınızda çok fazla şey olabilir. Eğer hayatınızın bir bölümünde bir dengesizlik varsa buna hemen müdahale edin. Kendi içinizde ve arkadaşlarınız arasında denge durumunu sağlamak önemli.

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail