2 Mayıs 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs 2015 günü gezegenler pek beklenildiği gibi değil. Sabah huzursuz olup, aile üyelerinizle tartışmanıza sebep olabilecek kötü bir ruh haliyle uyanabilirsiniz. Gün boyunca Venüs ve Neptün arasındaki negatif etki artarak içgüdülerinizi güçlendirecek.

2 Mayıs 2015 Koç Burcu Yorumu

Koçun artan isteklerini gizlemesi bir hayli zor. Eğer dikkatlice gizlediğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Hırslarınızın artacağı bir gün ve bu da aile üyelerinize ve evdeki yaşamınıza olumlu bir etki sağlayacak.

2 Mayıs 2015 Boğa Burcu Yorumu

Bugün Boğaların sahip olduğu bolluğa bakılmaksızın, kişisel kaynakların çoğalması ya da genişlemesi, alanlarının gelişmesi gibi, zenginleşme artışı için fikir arayışlarında bulunabilirler. Karşılarına çıkan fırsatları iyi değerlendirmeli ve hızlı karar almaktan kaçınmalılar.

2 Mayıs 2015 İkizler Burcu Yorumu

İkizler sosyal çevrelerini daraltma ya da genişletme eğilimindeler. Bu girişiminizde mantıksızlıktan kaçının. Yeni tanışmalar ve çevreler hayalinizin bir parçası olabilir. Size sunulan her sevimli gülümseme ve iltifatlara çok güvenmemeniz öneriliyor.

2 Mayıs 2015 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca Yengeçler çok cömert davranarak, bu durumdan kendileri bile etkilenecekler. Bu tür bir davranış ruhunuzun asil bir içgüdüsüyle açıklanabilir. Fakat diğer bir insanın size karşı cömert bir davranışı ya da bir insanla girdiğiniz rekabet de olabilir.

2 Mayıs 2015 Aslan Burcu Yorumu

Karşınızda kendinizin bir yansımasını görebilirsiniz. Doğru ya da çarpık ve bozuk mu olup olmadığına karar vermek için iyi bir zamanlama. Hepimizin bildiği gibi, ayna karşısında kendinizi suçlamak her zaman doğru olmaz. Gördüğünüz şeyle mutlu değilseniz, kendinizi eleştirmek için kendinize biraz zaman verme günü geldi.

2 Mayıs 2015 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzünden aldığınız enerji, duygularınıza ya da yalnız yapacağınız eğlenceli durumlara etki edecek. Aktif olarak çalışma isteğiniz ve yeteneğiniz biraz kısıtlanmış, bu yüzden bu ara önemli proje planları yapmayın.

2 Mayıs 2015 Terazi Burcu Yorumu

Teraziler aşk ve arkadaşlık, yaratıcı aktiviteler, sosyal tanınma, ortak arayışı gibi konularda çok şanslı olabilirler. Aynı zamanda yıldızlar size, gerçek ve hayali şeylerin ayrımını iyi yapmanızı ve bu ikiliyi karıştırmamanızı öneriyor.

2 Mayıs 2015 Akrep Burcu Yorumu

Akrebin yaratıcılığa olan merakı iş konularında işe yarıyor. Bu özellik 2 Mayıs 2015 günü kişisel durumlarınızı ve hedeflerinizi gerçekleştirme olanaklarınızı etkileyecek. Ev ve aile dışında bulunan şeyler için uğraştığınızı düşünebilirsiniz.

2 Mayıs 2015 Yay Burcu Yorumu

Yaylar eğlenceli bir ikilem arasında kalabilirler. Ya sosyal çevrenizde güzel bir şey olacak ya da evinizin uzağında, farklı bir çevrede olacak. Fakat iki durum da sizin için yeterince cazip ve çekici. Yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız ve bu yeni arkadaşlar ilerleyen zamanlarda size fayda sağlayacak.

2 Mayıs 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Konu maddi durumlar ve süreçlere gelince, Kovalar kritik düşüncelerini kaybediyorlar. Bu durumun ne kadar tehlikeli olduğunu anlamanız gerek. Günün genel atmosferi olumlu. Fakat dikkatsiz, özensiz, tembel harcamalarınız yüzünde büyük kayıplar yaşamamalısınız.

2 Mayıs 2015 Kova Burcu Yorumu

Bugün Kovalar söyledikleri gibi alçakgönüllülükten ölmeyecekler. Diğer insanların ilgisi sizin için önemli. Ön planda olmak sizin için önemli değilmiş gibi göstererek kendinizi ve çevrenizi boşa kandırmayın.

2 Mayıs 2015 Balık Burcu Yorumu

Bugün gerçek duygu ve amaçların içinde kaybolmak Balıklar için kolay olacak. Diğerlerini ve kendinizi daha iyi bir ışıkta gördüğünüzü hissedeceksiniz. Bugün, kötü duygular yerine iyi duygular ön plana çıkacak.

Kaynak: gotohoroscope.com

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail