27 Nisan 2015 Pazarrtesi Günlük Burç Yorumları

27 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

27 Nisan 2015 karar verme ve seçim yapma günü olarak görülmelidir. Hayatla mücadele ediyor, arada kalıyorsanız, bugün karar vermek için kafanızı toplayacağınız bir gün. Klasik ama ‘iç sesinizi dinleyin’.-sizi asla hayal kırıklığına uğratmazlar.

27 Nisan 2015 Koç Burcu Yorumu

Koç’un yenilikçi fikirleri, onu mutlu edecek alanlara sürüklüyor. Bu herhangi bir ev yenilenmesi, görünümünüzü değiştirme ya da yeni bir projeye adım olabilir. Aceleciliğiniz, gerginliğiniz ya da bir görevi çok kısa sürede bitirmeye çalışma telaşınızdan dolayı iş yaşamında bazı sıkıntılar veya duygusal çöküntüler yaşayabilirsiniz.

27 Nisan 2015  Boğa Burcu Yorumu

Boğa’nın dengeli doğası kısa bir süreliğine bozuluyor. Tutarlılık ve denge yerine, değişiklikleri hissedebilirsiniz. Fakat bu durumu kimseye açıklamayın. İç dürtülerinizi belli etmeyin. İlginç bir şekilde sonlanabilir.

27 Nisan 2015 İkizler Burcu Yorumu

27 Nisan 2015 geçmişte yaşayan İkizlerden ziyade, geleceğe yönelik düşünen İkizler için çok başarılı bir gün. Düşüncelerinize yer verin. Teknik donanım, eşsiz fikirler ve ilişkileri denemelisiniz. Bu durum sizi, zaten başarısızlıkla sonuçlanacak projelere zaman harcamanızı engeller.

27 Nisan 2015 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün Yengeçler için çelişkilerle dolu bir gün. Hedefiniz ne kadar büyükse, ona ulaşma şansınız bir o kadar fazla. Ya da tam tersi, istekleriniz ne kadar basitse, elde ettiğinizde o anda hissedeceğiniz mutluluk da o kadar az olur.

27 Nisan 2015 Aslan Burcu Yorumu

İyimserlik Aslanlar için bugün bir avantaj olacak. Şu an sahip olduğunuzdan daha çok şey isteyebilirsiniz. Ufkunuzu genişletme ve yeni dilekler dileme günü bugün. Farkında olmadan yaptığınız şeyler, hiç beklemediğiniz bir anda heyecanlı bir hale gelebilir.

27 Nisan 2015 Başak Burcu Yorumu

Yeni heyecan arayışında olmak, 27 Nisan 2015’İ unutulmaz kılacak. Günün sonunda birini ziyaret edebilir ya da zamanınızı dışarıda geçirebilirsiniz. Bazı ev kuşu Başakları zamanını evde geçirip, sıkıcı iç mekânı değiştirebilir.  Aynı zamanda ilginç bir yaşam tarzı stresle başa çıkabilir.

27 Nisan 2015 Akrep Burcu Yorumu

Çevrenizdeki her şeyi ve herkesi kontrol etmeyi umut etmeyin. Bugün oyunun kuralları şartların getirisine göre şekillenecek. Bazı akrepler bugün beklenmedik bir olaya uyum sağlamak zorunda kalabilirler. Planınızda sıkıcı işler varsa, bu işleri daha farklı ve eğlenceli şekilde yapmayı deneyin.

27 Nisan 2015 Yay Burcu Yorumu

Bugün, Yaylar için kendi becerilerine uygun fırsatlar sunuyor. İyi şans hiç ummadığınız bir yerlerde sizi bekliyor. Kişiliğinizi yansıtmak için diğer yollar keşfedebilirsiniz. Aşk durumlarınız beklenmedik şekilde ve olumlu yönde ilerliyor.

27 Nisan 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Yakınınızdaki insanlarla olan iletişiminiz beklenmedik bir hal alıp, eski zamanlarınızı farklı algılamanızı sağlayabilir. Pes etmeyin, gayret etmeye devam edin. Bugün size, bitmesini istemediğiniz bir şeyin süresini uzatabilmek için bir yol sunacak.

27 Nisan 2015 Kova Burcu Yorumu

Ev işleriyle uğraşmak için bugün harika bir gün değil. Şu an o işleri ikinci plana atın. Kendinizi geliştirmek için içgüdü ve arzularınızı dinleyin. Aniden kendinizi birine yardım ederken bulabilirsiniz. Bu durum sosyal çevrenizi genişletmek ve uyum sağlamak için iyi bir aracı olacak.

27 Nisan 2015 Balık Burcu Yorumu

Balıkların büyük arzuları artmaya devam ediyor. Bugünkü aktiviteleriniz, arzularınızı tamamen yeniliyor ve tazeliyor.

 

Kaynak: horoscope.com

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail