28 Nisan 2015 Salı Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2015 Burç Yorumları

Bu hafta çok hareketli ve 28 Nisan 2015 dolu durumda. Uğraştığınız rutin işlere yeni işler de eklenince oldukça yoğun olacaksınız. Bu koşullar altında sizin için önemli olan odaklanıp yeni bir plan yapmak.

28 Nisan 2015 Koç Burcu Yorumu

Bugün Koçlar için pek de iç acıcı bir gün değil. Çoğu Koç iş durumlarını analiz etmek yerine, kendi kişisel problemlerini düşünüyor. Bugün yeni bir projeye imza atmanız, sözler verip sorumluluklar almanız önerilmiyor.

28 Nisan 2015 Boğa Burcu Yorumu

Bugün için önemli konuşmalar planlamayın. Erteleme imkanınız yoksa, akşama kadar geciktirmeye çalışın. Bu zaman dilimi sorunları tartışmak, kişisel sorunlar için kısa bir geziye katılmak ve bir şeylere cevap bulmak için uygun bir zaman.

28 Nisan 2015 İkizler Burcu Yorumu

Geçen günlerde sizi kontrol eden o hevesiniz, 28 Nisan 2015 günü aktifliğini yitiriyor. Gün boyunca, odak noktanız rutin işlere yöneliyor. Aceleci tavırlarınız ve istekleriniz başarılı olmadığı için az da olsa pişmanlık duyabilirsiniz.

 

 

28 Nisan 2015 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeçler son zamanlarda bel bağladıkları bir hedef yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirler. Son yaptığınız işlerden bir tepki alamadıysanız hemen üzülmeyin. Bütün patikayı henüz dolanmadınız, karar vermek için şu an oldukça erken.

28 Nisan 2015 Aslan Burcu Yorumu

Aslanlar için işe yoğunlaşmak bir hayli zor görünüyor. Günün ilk yarısını eski yaratıcı duygularınızı tekrar kazanmak için uğraşarak geçirebilirsiniz. Akşama doğru eski ruh haliniz geri dönebilir.

28 Nisan 2015 Başak Burcu Yorumu

Başaklar anlık dürtülere karşı direnmeye çalışmalıdırlar. Bugün güdüsel olarak yaptığınız şeyler büyük ihtimalle verimsiz olacak. En kötü durumda, iyi planlanmış işlerinizin sizin için daha yararlı olacağını kendinize kanıtlayacaksınız.

28 Nisan 2015 Terazi Burcu Yorumu

Bugün Teraziler eşlerinden bir sürpriz beklemese iyi olur. Son zamanlarda bir tartışma yaşadıysanız, çok üzerinde durmayın. Şartlara bağlı olarak, barışın ya da ateşkes ilan edin. Akşama doğru, materyal konulara ve karşılıklı bir anlaşmaya odaklanacaksınız.

28 Nisan 2015 Akrep Burcu Yorumu

Günün erken saatleri Akrepler için bir hareketlenme faydalı olabilir. Zihninizi yoracak yoğun işler ve pratik problemler çözmek sabahın erken saatleri size önerilmiyor. Odaklanmak zor olacak. Dikkatiniz dağınık olabilir ve gayret etmek pek içinizden gelmeyebilir.

28 Nisan 2015 Yay Burcu Yorumu

Yaylar sabah oldukça enerjik olacaklar. Fakat gerektiğinde bu enerjiyi kullanmak onlara zor gelecek. Duygusal ya da maceraperest bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Çoğunuz için işten birkaç günlüğüne izin almak ya da tatile çıkmak sorun olmaz.

28 Nisan 2015 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ilk yarısını, Oğlaklar gergin ve telaş içerisinde geçirebilirler. Her şeyi bir anda yapmaya çalışmayın, sahip olduğunuz şeylere şükredin. Anlık duygularınıza çok fazla odaklanmayın, zira onlar kısa sürelik.

28 Nisan 2015 Kova Burcu Yorumu

Günün erken saatlerinde, Kovalar enerji kaybı ya da tembellik yaşamayacaklar. Adrenalin arayışınız bir sonuç vermiyor fakat farklı bir macera sizi uzun süre oyalayacak.

28 Nisan 2015 Balık Burcu Yorumu

İsteklerinizi biraz azaltmaya çalışın. Heyecanlı bir macera ya da deneyime hayır diyin. Çünkü bu ara bu tür aktivite teklifleriniz bol durumda. Akşam hayaliniz, sizi zaman kaybetmeden gerçekle yüzleştirecek olan bir durumla sonuçlanıyor.

Kaynak:horoscope.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail