4 Mayıs 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2015 Günlük Burç Yorumu
4 Mayıs 2015 günü Ay’la Satürn’ün oluşturacağı açı mevcut işlerinize odaklanmanızı sağlayacak. İlginiz artacak, dikkatinizi toplayacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi saklamanız daha kolay olacak. Güneş’in uyumlu yönü ve Ay size pozitiflik ve kendinden eminlik kazandıracak.

 4 Mayıs 2015 Koç Burcu Yorumu
Koçların girişimciliği, etkinliği ve zekası anlaşılmayacak. Kişisel çaba ve niyetleriniz ancak onları bir plan doğrultusunda yönlendirmeyi başarırsanız anlam kazanacaktır. Gün boyunca kar getirecek bir aktiviteyi başarılı bir şekilde planlayabilirsiniz.


 4 Mayıs 2015 Boğa Burcu Yorumu
İş ilişkilerinize ara vermek lehinize olacaktır. Boğalar zorlayıcı etkiler olmadan  dikkatli davranabilirler; ki şüphesiz bu onların karakterine uygun bir davranıştır. Aşk hayatınıza melankoli eşlik edebilir. Partnerinize karşı fazla eleştirel olabilirsiniz.


 4 Mayıs 2015 İkizler Burcu Yorumu
En önemsiz detaylara kadar aile hayatı stratejiniz üzerine çalışmak için harika bir dönemdesiniz. Her zaman çok görünür olmasa da; sağduyunuz en önemli temanız olacak. Bu, anne-babanıza ya da çocuklarınıza olan sorumluluklarınızın farkına varmak olabilir.

 4 Mayıs 2015 Yengeç Burcu Yorumu
Cesur bireysel davranışlarınız cüretkarlık barındıracak ve bunlar çevrenizdekilere anlamsız meydan okumalar gibi gözükecek. Farklı yönlere çekilme ihtimali olan kelimeler sarf etmekten kaçının böylelikle gereksiz tartışmalardan da uzak kalacaksınız.

 4 Mayıs 2015 Aslan Burcu Yorumu
Etkinliğiniz oldukça sorgunalabilir derecede; bu yüzden, geçerli sebepleriniz olmadan kararlı adımlar atmamalısınız. Bugün dikkati elden bırakmayın daha sonra pişmanlık yaşayacağınız bir durumun içine girebilirsiniz.

 4 Mayıs 2015 Başak Burcu Yorumu
4 Mayıs 2015 Başağın profesyonel başarılarını güçlendirmesi için mükkemmel bir gün. Aynı zamanda; yeteneklerinizi saygıdeğer bir yönetim pozisyonunda gösterebilme ya da bulunduğunuz yönetim pozisyonunu hak ettiğinizi kanıtlama şansınız olacak.

 4 Mayıs 2015 Terazi Burcu Yorumu
Bir fikriniz ya da amacınız için kendi kendinize sınırlarınızı belirleyebiliyor olma yeteneğiniz en büyük kozunuz. Birçok şey; sizin, geçici sınırlamaların gerekliliğini yorumlayışınıza bağlı olacak. Haklarınızda ısrar ederseniz ve hakkınız olan için savaşırsanız, sonuç iyi olacaktır.

 4 Mayıs 2015 Akrep Burcu Yorumu
Geçici olarak gölgede kalmaya çekinmeyin – orada güvende olacaksınız. Bırakın çevrenizdekiler enerjilerini harcasınlar, rakipleriniz gösteriş yapsınlar. Sizin de zamanınız gelecek. 4 Mayıs 2015 günü sakinlik önemli bir özellik olacak.

 4 Mayıs 2015 Yay Burcu Yorumu
Bazı küçük işlerden dolayı çok iyi, gerçekçi fikirler engellerle karşılacaklar. Gerekli belgelerin ve bazı gerçeklerin eksikliğini farkedebilirsiniz. Finansal bir problem uzun süredir bekleyen bir projenizin gerçekleşmesini engelleyecektir.


 4 Mayıs 2015 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak sosyal ya da profesyonel zeminini güçlendirebilir; tabii yalnızca kendini toplar; keyfilik ve ölçüsüzlüğe hayır derse...Yaratıcı potansiyeliniz bu dönem çok yüksek değil. Yeni projelere başlamadan önce bunu gerçekten yapıp yapmamak konusunda iyice düşünün.


 4 Mayıs 2015 Kova Burcu Yorumu
Kova bugünkü iyi şansı uzun zamandır bekliyordu. O gün geldi, en güzel hayallerinizin acele etmeden, özenle farkına varın. Bugün içgüdülerinize güvenin ve göreceksiniz ki şansınız size her alanda yardımcı olacak.

 4 Mayıs 2015 Balık Burcu Yorumu
Bugünün atmosferi durağan ve öngörülebilir olacak. Enerjik, yenilikçi aktivitelerle uğraşmak yerine; kazanımlarınızı sağlamlaştıracağınız bir zaman. Son zamanlarda seçtiğiniz alanda başarısızlıklar yaşadıysanız, bu devam edecek olan olumsuz gidişle barış yapmalısınız.

Kaynak: gotohoroscope.com

Yorumlar

4
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail