5 Mayıs 2015 Salı Günlük Burç Yorumları

5 Mayıs 2015 Günlük Burç Yorumu
5 mayıs 2015 sabahı biraz dengesiz geçebilir. Ruh haliniz sık sık değişecek ve şartlar planlarınızda düzeltmeler yapmanızı gerektirecek. Yine de Güneş’in Satürn’le oluşturduğu pozitif açı öğle saatlerine kadar işleri düzeltecek ve dikkatinizi toplamanızı, iradeli ve azimli olmanızı sağlayacak.

5 Mayıs 2015 Koç Burcu Yorumu
Koçlar günün ilk yarısını günlük işlerine ayırmalılar. İnce detaylar ve gerçeklerin yanı sıra çeşitli mekanizmalar ve araçlarla çalışmanın en etkili olacağı zamanlardan biri. Öğleden sonra 2’den sonra cansız varlıklar çekiciliklerini kaybedecekler ama; insanlar ve onlarla olan ilişkiler daha çekici olacak.

5 Mayıs 2015 Boğa Burcu Yorumu
Aktif girişimler öğleden sonraya kadar ertelenebilir. Sabah saatlerinde daha az stresli işler yapmayı tercih edebilirsiniz. Bugün kibarlık, nezaket ve ritüelleri gözlemleme belirli bir önem kazanabilir. Görgü kurallarına uymak düşündüğünüzden daha zor gelebilir.

5 Mayıs 2015 İkizler Burcu Yorumu
Kasvetli modunuz ya da ev halkıyla meşgul olma haliniz; öğleden sonra üzerinizdeki kontrolünü kaybedecektir. Akşama kadar her zamanki çekiciliğiniz ve hafifliğinizi geri kazanacaksınız. Bunu lehinize kullanın: 5 Mayıs 2015 gününün ikinci yarısı için konuşmalar, buluşmalar planlayın (kişisel, samimi olanlar da dahil).

5 Mayıs 2015 Yengeç Burcu Yorumu
Sabah saatlerinde Yengeçlerin hayatlarında önemli herhangi bir değişiklik olmayacak. Rutin işlerinizi yapmaya fırsat bulacaksınız. Fakat günün ikinci yarısı tutku patlamalarıyla gerilebilir. Sakinliğinizin derecesi, bu aşırı duygusallığın yıkıcı mı olacağını yoksa sadece yakınlarınızla olan ilişkilerinizi mi güçlendireğini belirleyecektir.


5 Mayıs 2015  Aslan Yorumu
Günün ilk yarısında utangaç ve silik olacaksınız. Herhangi bir departmanda cesur atılımlar yapmak için iyi bir zaman değil. Olağan rutininize zaman harcamanız akıllıca olur – örneğin, sağlığınızla ya da yakınlarınızın günlük ihtiyaçlarıyla ilgilenin.

5 Mayıs 2015 Başak Burcu Yorumu
Sabah saatlerinde yeni bir işe girişmek için acele etmeyin. Mevcut işlerinizi bitirmeden önce bir kez daha dikkatlice kontrol etseniz iyi olur. Günün ikinci yarısında daha sosyal olacaksınız. Maddi problemler özel dikkat gerektirecek.


5 Mayıs 2015 Terazi Burcu Yorumu
Günün ilk yarısında gücünüzü toplayın. İlla bir girişim yapmanız gerekiyorsa ya da birinin emrine uymak zorundaysanız, kişisel projelerinizi başlatmak için günün ikinci yarısını seçin,

5 Mayıs 2015 Akrep Burcu Yorumu
Akrepler aşırı derecede huzurlu olacaklar – partnerinizin saçma davranışlarından korkmanız gerekmeyecek. Sizden bir şeyler isteyenlere gelince, bugün onların sadakatine güvenmek biraz zor. Çatışmaların artma riskine karşı hazırlıkı olmalısınız.

5 Mayıs 2015 Yay Burcu Yorumu
5 Mayıs 2015 gününün ilk yarısında Yaylar detaylara dikkat edecek ve her işin altından kalkacaklar. Yorgun hissediyorsanız öğlene kadar dinlenerek ve enerji toplayarak zaman geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında artan bir ilgiyle geleceğinizle ilgilenmeye meyilli olacaksınız.

5 Mayıs 2015 Oğlak Burcu Yorumu
Bütün gün boyunca Oğlaklar hedef odaklı olacaklar. Günün ikinci yarısında detaylara olan dikkatiniz; genel bir bakış açısı belirlemek için adım atmanızı sağlayacak. Ev halkıyla ilgili problemler planlarınızı gerçekleştirmenizi engelleyebilir.

5 Mayıs 2015 Kova Burcu Yorumu
Günün ikinci yarısı yakınlarınız ve sevdiklerinizle olan etkileşiminiz açısından harika bir süreç olacak. Tercihler ve zevkler üzerindeki anlaşmazlıklar ilişkilerinizi gerebilir ama aynı zamanda onları etkileyici ve akılda kalıcı yapacaktır.


5 Mayıs 2015 Balık Burcu Yorumu
Bugün Balıklar için çok ahenkli bir gün değil. Bununla birlikte başarınızın anahtarı kesinlikle uyum ilkeleri ve adalettir – en azından günün ikinci yarısından başlayarak. Hayatınızın parasal tarafı ön plana çıkabilir dahası sizi zorlayabilir. Bu yüzden acilen problemleri çözmeniz gerekebilir.

Kaynak: gotohoroscope.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail