7 Mayıs 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

7 Mayıs 2015 Günlük Burç Yorumu
7 Mayıs 2015 günü oldukça ahenkli bir gün olacak. Şimdi geleceğinize bakmanız ve farklı bakış açılarını açıkça görebilmenizi sağlayacak şekilde koşullarınız iyileşiyor. Güçlü sezgileriniz olayları doğru değerlendirmenizi sağlayacak. Bu gün aynı zamanda rahatlamanız ve dinlenmeniz için ideal bir gün.


7 Mayıs 2015 Koç Burcu Yorumu
Koçlar birisiyle karşılıklı fayda sağlayacakları bir anlaşma yapmak istiyorlarsa bunu günün ilk yarısında yapmalılar. Bu; kontratların, anlaşmaların yapılabileceği en mantıklı zaman dilimi. Ortaklarınızın sadakatinden, dostluğundan emin olacaksınız.

7 Mayıs 2015 Boğa Burcu Yorumu
Boğaların; sabahtan gecenin geç saatlerine kadar iş arkadaşları ve yönetimle ilişkilerini geliştirme ve profesyonel çevrelerini büyütme şansları çok yüksek olacak. Kendinizi yenileyecek kurslara katılmak için iyi bir zaman.


7 Mayıs 2015 İkizler Burcu Yorumu
İnsanların; düşündüklerinizi söylemenize izin vermediklerini ya da belli bir konuda ne düşündüğünüzle ilgilenmediklerini fark ederseniz üzülmeyin. Mayısta doğan İkizler; ilişkilerini, seyahatlerini, sözlü veya yazılı bir şekilde kendilerini ifade etmelerini engelleyeceği ve ufuklarını genişletme şanslarını azaltacağı için; fazlasıyla rahatsız olacaklar.


7 Mayıs 2015 Yengeç Burcu Yorumu
Eliaçıklığınız, adilliğiniz ve affediciliğiniz sizi insanların gözünde çekici yapacak özellikleriniz olacak. Eğer olaylara daha geniş bakarsanız ve küçük şeylerle uğraşmayı bırakırsanız insanlarla iletişiminiz pürüzsüz olacak.

7 Mayıs 2015 Aslan Burcu Yorumu
Tüm gün boyunca Aslan hoşlandığı insanlarla buluşma şansı bulacak. Bazı anlaşmalar yapacak ya da sadece onlarla iyi zaman geçirecek. Arkadaşlarınızı ziyaret etmek, etkinliklere katılmak, benzer ilgi alanlarını ve haberleri paylaşmak için ideal bir gün.

7 Mayıs 2015 Başak Burcu Yorumu
Başaklar yoğun iş tempolarına bir ara vermeliler. İnsanlar çabalarınızi ödüllendirebilir ve desteklerinize teşekkür edebilir. Sadece bir kişinin değil bir grup insanın size minnettar olması çok muhtemeldir. Büyük alımlar da dahil satın almalar yapmak için iyi bir zaman.

7 Mayıs 2015 Terazi Burcu Yorumu
7 Mayıs 2015 günü Teraziler rahat bir nefes alıyor. Huzurlu ve cömert olmaya meyillisiniz. Ne olursa olsun hiçbir şeyden dolayı engellenmiş hissetmeyeceksiniz. Örneğin, önemli bilgilerin ya da gerekli insanların eksikliği hemen başka ilham verici toplantılar ya da haberlerle kapatılacak.

7 Mayıs 2015 Akrep Burcu Yorumu
7 Mayıs günü Akreplerin gizlilik ve gizemlilik eğilimlerini  artırabilir ve kalabalık yerlere kaçmaları için onları kışkırtabilir. Aşırı aktif bir yaşam tarzınız olmamalı. Dinlenmeyi seçmeniz – ya da eğlenceli ve huzurlu şeylere odaklanmanız akıllıca olacaktır.

7 Mayıs 2015 Yay Burcu Yorumu
Müttefikleriniz ve iyi arkadaşlarınızla buluşmak akşamın geç saatlerine kadar verimli olacak. Sosyal bir insansanız ve daha iyi bir gelecek istiyorsanız, nüfuzlu tanıdıklar edinmeye çalışmalısınız – bir patronla ya da faydanıza olacak biriyle tanışma şansınız yüksek.


7 Mayıs 2015 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak büyük ihtimalle profesyonel gelişimiyle ilgililenmekten memnun olacak. Gün boyunca başarılı bir toplantı ya da iyi bir anlaşma yapması muhtemel görünüyor. Çeşitli sebeplerle ertelenmiş ya da gecikmiş, imzalanacak belli bir anlaşma varsa; bugün başarılı bir sonuca ulaşmak için ideal bir gün.

7 Mayıs 2015 Kova Burcu Yorumu
7 Mayıs 2015 Kovalara başarı ve popülerlik vadediyor. Fakat kendi bilgi birikiminiz, cazibeniz, yaratıcı ilhamınız ya da bir şeye olan derin inancınıza güvenirseniz iyi edersiniz. Haklılığınıza dair mantığa dayalı kanıt yanıltabilir. Uzak akraba ve arkadaşlarınızla iletişime geçmek için iyi bir zaman.

7 Mayıs 2015 Balık Yorumu
Tüm gün boyunca yabancılarla iletişimin önemi ya da dünya ve insanlarla ilgili bilgi birikiminizin artması durumu ön plana çıkıyor. Uzun zaman önce sona ermiş yasal bir süreçte yeni bir gelişme olabilir ve yeni bir düzenleme için umut doğabilir.

Kaynak: gotohoroscope.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail