Aşık Mısınız?

Aşk, maddesel olan bu dünyada ki en iyi duygudur, bu muhteşem ve büyülü duyguyu yaşamak için çok hevesli oluruz. Ve bu deneyim başladığı an, baskıyı durdururuz, daha neşeli hissederiz ve dünyayıfethedecek kadar güvenimiz olduğunu haykırırız. Aşk avrasının içinde misiniz?

Duygularınızı anlayabilir misiniz ve doğru aşk yada mükemmel uyumu yakaladığınızı mı düşünüyorsunuz? Sizi ona doğru çeken şey ne veya yanlış bir izlenim mi? Eğer cevabından emin değilseniz, Vedic Astrolojisi bir çok yoldan size bu cevabı verebilir. Aşağıda yararlanabileceğiniz bir kaç ipucu var:

Doğum Haritası Analizi: Yıldızların pozisyonu ve onların etkileriyle ilgili size bilgi verir. Detaylı bir analiz gezegen periodlarını ve yıldızları temel alır- major ve minor. Zihinsel mutluluğunuzun durumunu bilmenize yardım eder, ilişkilerinizi ve bunun gibi şeyleri kolaylaştırır. Kararınız doğrultusunda hareket etmenize yardımcı olan Vedicritüelleri bölgemizi farkına varmamızı sağlar.

Romantik Uyum Raporu: İnsanların karmaşayıçözmeye yardımcı olarak yararlandıkları başka bir yoldur. Romantik uyum raporuyla birbirleriyle uyumlu olup olmadıkları konusunda saptama yapabilirler. Uyumsuz çiftler arasında gelecekte oluşabilecek gereksiz durumlardan ve tartışmalardan kaçınmamıza yardımcı olur.

Doğru Zamanı Belirleyen Raporlar: Evet, doğru duydunuz! Aşkınız için doğru zamanı hesaplıyor. Diğer bir ilginç rapor ise sevgilinize daha çekici geleceğiniz zamanı ve tutkunuzun artacağı zamanlarla ilgili ipucu veriyor.

Yaşam Astrolog Danışmanlığı: Yaşam astrolog danışmanlığı romantik hayatınızla ilgili bir şeyler bilmenin etkili bir yoludur. Uzman Vedic astrologları sadece sorularınıza cevap vermez bundan başka aşk hayatınızda ki dengeyi yakalamanız için size otantik Vedicritüelleriyle ilgili tavsiye de verirler. AstroVed, astrologlarınlarıyla direk iletişim kurmanızı sağlayan bir Vedic web sitesidir.

Romantizm İçin Gemstone Raporu: En etkili Vedicçaresi olarak düşünülen romantizm için Gemstone raporu hayatınızın olduğu gibi aşk hayatınızı da çocuk oyuncağı kadar basit bir şekilde tanımlar. Pozitif ve gemstone enerjisi sizi sadece çekici yapmakla kalmaz aynı zaman da hayatınızı romantizmle doldurur. Cazibenizi ve başarınızı etkileyen kötü enerjiden kurtulmanıza yardımcı olur

Yukarıda bahsedilen astroloji servisi veya yolları anlamlı ve sorunsuz bir aşk hayatında size yardımcı olmakla kalmaz aynı zaman da birbirini kolayca anlayan çiftler de yaratır. Bu yüzden eğer hayallerinizdeki partnerinizi arıyorsanız, bu servisleri deneyerek hayatınızda ki problemleri çözebilirsiniz. Hareketlerinizin gizli sebeplerini öğrenir ve aşk hayatınız ilerisini daha belirgin bir şekilde görebilirsiniz. İlişkinizin kaderini öğrenmenizde Vedig Astroloji yardım eder.

Kaynak: astroved.com

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail