Boğa Burcu 2015

2015 Yılı Boğa Burcu: Yılınıza Önceden Genel Bakış

Bu yıl 2015 Boğa burcu yorumları hayata yeni bir bakış ve hali hazırda bulunulan ilişkileri güçlendirmeyle alakalı. Bu yıl kendinizi birçok kez yeniden keşfedeceğiniz kadar zorlukların üstesinden geleceksiniz ve birkaç risk almayı öğreneceksiniz.

2015 Boğa burçları için hayata yeni bir pencereden bakma yılı. Kendi içgüdülerinize daima güvendiniz, bu durum 2015’te de geçerli. Bu burcun ilk zamanlarında doğan Merkür’ün Gerilemesi etkisi altında kalacaklar.

Bu yıl yeni bir bakış açısı kazanarak hayata pozitif bakıp, meyvesini alacağınız bir zaman. 2015 bakış açınızı genişletme, hayata yeni ve pozitif bakışınızla alakalı.

2015 Yılı Boğa Burcu Aşk Durumları

Birçok Boğa için, 2015 ilişkilere yoğunlaşmış durumda. Bu yıl yeni ilişkilere pek adım atmayacaksınız fakat yeni ilişkilere odaklanacaksınız. Gündelik ilişkiler 2015 yılında daha ciddi bir hal alırken, arkadaşlıklarınız ve romantik ilişkileriniz gelişecek.

Boğa burçları doğuştan sadıktır ve ilişkilerine kendilerini adarlar. Aşk durumlarınızı 2015’te bu özellikleriniz etkileyecek. Şu an yalnızsanız, ufkunuzda yeni bir ilişki görünüyor.

Bu sene bir ilişki yaşayabilirsiniz ve bu da kendinizi keşfetmenize olanak sağlayabilir. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, bu yıl daha da derinleşecek ve karşılıklı anlayış ön planda olacak.

2015 Yılı Boğa Burcu Kariyer Durumları

Ortalama bir Boğa için 2015 yılı kariyer durumlarıyla dolu. Boğa burçları parayla motive edilirler ve maddi güvenliğe ihtiyaçları vardır. Bu yıl kariyeriniz çok önemli bir duruma geliyor.

2015 Boğa burcu yorumları iş hayatınızda mutluluk yaşayacağınızı ve yeni fırsatlar elde edeceğinizi gösteriyor. Bu yeni fırsatları değerlendirirken şüpheli davranabilirsiniz, özellikle de maddi riskler alıyorken. Fakat dikkatli bir planlama sizin bu fırsatlardan kar elde etmenize olanak sağlayabilir.

2015 Yılı Boğa Burcu Maddi Durumlar

Boğa insanları, para konusunda tutumlu olmalarıyla bilinirler. Bu sene de çok farklı değil. Maddi durumlarınızı önceden planlayacaksınız. Fakat biraz da hayattan zevk almayı öğrenmelisiniz.

2015 Yılı Boğa Burcu Sağlıkla İlgili Durumlar

Bütün bir yıl boyunca zinde olacaksınız. Sadece bazı istenmeyen hastalıklar için, daha fazla hijyenik olmalısınız.

2015 Yılı Boğa Burcu Ailevi Durumlar

Bu yıl evle alakalı durumlardan ziyade, dünyadaki durumlarla daha çok ilgileneceksiniz. Sosyal anlamda aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte çok aktifsiniz.Toplu görüşmeler ve partilerde de yer alabilirsiniz.

2015 Yılı Boğa Burcu Kişisel Gelişim

Boğa burçları için bu sene dışa dönme yılı. Bu yıl yeni şeyler denemeye çalışmalı etrafınızda ilham kaynağı aramalısınız. Bu yıl yapacağınız bağlantılar size beklenmedik yararlar getirebilir. Hayata dair pozitif bir tavır takınacaksınız ve bu durumun kişisel ve iş hayatınızdaki yararlarını göreceksiniz.

2015 Yılı Boğa Burcu Yolculuk Durumları

Yurtdışına çıkma olasılığınız var. Bu işle ilgili de olabilir ya da aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirmek için de olabilir.

Kaynak: sunsigns.org

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail