Burcunuza Göre Aşkı Bulabileceğiniz Şaşırtırıcı Mekanlar

Aşkı bulmak için gitmediğiniz; ama bulabileceğiniz yerler! Beraber olmanız gereken kişiyi nasıl bulabilirsiniz?

Koç’u araba fuarında, Aslan’ı poker salonunda, Kova’yı ve Başak’ı organik markette, Terazi’yi ise mücevher dükkanında bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Partnerinizle tanışabileceğiniz diğer bazı yerleri paylaşıyoruz.

Koç: Kasaba panayırlarındaki besi hayvanı ahırlarını deneyin. Ağır ilerlenen ve kokulu yerler olabilir; ama Koçların koyun ve keçi gibi küçük ve tüylü hayvanlara karşı  ilgileri vardır. Ya da yürüyüş! Koçlar pusuda bekleyeceklerdir; onlara yetişmeye çalışmayın, onlar sizi bulur.

Boğa: Boğaları, orkide sergi salonlarında ya da orkide fidanlıklarında gezinirken bulabilirsiniz. Orkideler bir Boğa’nın tamamen anlayabileceği her şeye ihtiyaç duyarlar: istikrar, güven, sağlam ve sakin bir çevre. Ayrıca çok güzellerdir. Dolayısıyla Boğa’yı bir mücevher fuarında görmek de sizi şok etmeyecektir.

İkizler: İhtiyacı olmasa da her zaman kazanmaktan heyecan duyan İkizler ışıklı ve gürültülü kumar salonlarından etkileneceklerdir. Tenis kortları, yüzme salonları, bisiklet yolları da fiziksel aktivitelere düşkün İkizleri çekicektir. Kahve dükkanlarını ve spor salonlarındaki meyve suyu barlarını da unutmayın.

Yengeç: Antika ve geleneksel görünümlü her şey Yengeçleri cezbeder. Bu bilgiyi sosyal hayata uygulayın. Geleneksel dans ve müzik kurslarına odaklanın! Canlı müzik, eğlenceli kostümler… Bir Yengeç’i burada bulmak kimin aklına gelir? Artık sizin. Dans etmeye başlayın!

Aslan: Asansörde sizinle konuşan o çekici yabancı Aslan olabilir. Aslanlar vahşi olanı severler. Dolayısıyla hayvanat bahçelerine ve safari turlarına bakmalısınız. Vahşi yaşam organizasyonları için gönüllü olarak çalışıyor bile olabilirler. Aslan burcunu arabayı deniz kenarına çekmiş yunusları izlerken de bulabilirsiniz. Yanına gidip “Merhaba” deyin ve siz de onunla  birlikte denizi izleyin.

Başak:  Basketbol maçına gidin. Keyifli, taktik gerektiren sporlar Başak’ı eğlendirecektir. Başak’ı tanımak isterseniz, salonda hiç dökmeden patlamış mısır yiyen tek kişi o olacaktır. Ayrıca çıkışta arabasını nereye park ettiğini de asla unutmaz.

Terazi: Sıcak hava balonu gezisi maceraya düşkün bir Terazi için cezbedici olacaktır. Yelkencilik, deniz paraşütü, sörf, paraşütle atlama… Güzel ve rüzgarlı şeyler Terazileri çeker. Terazi rekabete katılmayabilir ama bu seyircilerin arasında da ona rastlamayacaksınız demek değildir!

Akrep: Bir Akrep’i bilim kurgu topluluğunun toplantısında görebilirsiniz. Ama eğer toplantı bir otelin barında düzenleniyorsa! Evrensel ve kişisel konularda en şiddetli ve tuhaf tartışmalarda bulunmak istiyorsanız biriyle tanışmak için en ideal yerler olacaktır. Akrepler genelde çok zeki ve birçok farklı alanda ilginç tartışmalar yapabilecek insanlardır.

Yay: Yay insanları atları ve yüksek sınıflara ait yarışları severler. Eğer yarışlara katılamıyorsanız, şansınızı bir de en yakındaki büyük ekranlı spor barında deneyin. Açık alan aktivitelerini sevenler için ihtimaller çoktur. Dolayısıyla Yay’ı kuş izleme turlarında da bulabilirsiniz. Sıkı ama tarz giyinin.

Oğlak: Klasik arabalar ve demiryolları Oğlakların kalbine dokunur. Güçlü ama hızlı olmayan, eski teknolojilere odaklanın. Oğlak’ı kullanım ya da sergilenmesi için restore edilmiş eski tren yollarının etrafında takılırken bulabilirsin. Oğlaklar ayrıca roketleri, uzay keşif hikayelerini ve tarih, endüstri müzelerini severler.

Kova:  Kovalar çeşitli tarihi olayların sergilendiği panayır gibi yerlerde karşınıza çıkabilirler. Bu Kovaların geçmiş insanlara, topluluklara ve kültürlere ve onların yaşadığı zorluklara duyduğu saygının göstergesidir. Geleceğin tohumları geçmiştedir ve sizin Kovanız size geçmişi anlatmaktan keyif duyacaktır.

Balık: Balıkların sıklıkla yaptığı favori  aktivitelerinden biri çay dükkanlarına uğramak olabilir. Dünyadaki farklı çay çeşitleriyle ilgili bir sohbetin tadını çıkarırken lezzetli bir çay için en önemli şeyin demlemek için kullanılan suyun olduğunu unutmayın. Ayrıca bir Balık’a pastalar ve ekmekler hakkındaki fikirlerini de sorabilirsiniz.

Kaynak: horoscope.com

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail