Burcunuza Göre İlişkiniz Ne Kadar Sürecek ?

Bütün ilişkilerde uzun süreli  başarı;  ortak ilgi alanlarını paylaşmaya ve ilişkide önceliklerin uyumlu olmasına bağlıdır. İşe, aile hayatına ve arkadaşlara karşı birbirlerine uygun yaklaşımlara sahip olmak da önemlidir. Her burca göre ilişkinizi sürdürebilmek için hangi özelliklere sahip olmanız gerektiğini görmek istiyorsanız  pratik rehberimize bir göz atın.

KOÇ

Koçlarla aşkınızı sürdürmek için, çok fazla enerjiye sahip olmalı ve kural tanımamalısınız. Koçlar çok spontane davranırlar,  bağımsızdırlar. Bu yüzden eğer esnek, hızlı düşünen biriyseniz ve fazla bağımlı (ya da yapışkan) değilseniz ilişkiniz iyi gidecektir. Kendi ilgi alanlarınızı geliştirin ve Koç partnerinize aşırı bağımlı olmayın.

BOĞA

Boğalarla ilişkiler;sağlamlığı, kesinliği seven sıcakkanlı, dokunmayı seven partnerlerle uzun sürer. Boğanıza bolca fiziksel sevgi, şefkat gösterin ve sevginizi göstermekten çekinmeyin – bol bol sarılmak kadar Boğayı ilişkiye sıkı sıkıya bağlayan başka bir şey yoktur. Boğanızı konfor alanında çıkması için zorlamayın. Yumuşak ve kibar olun.

İKİZLER

Kendileri hakkında söyleyecek çok sözü olanlar İkizlerle uzun süreli ilişkiler kurma konusunda en şanslı olanlardır. Entellektüel uyum bu burçla aşkınızı sürdürmeniz için olmazsa olmazdır, bu yüzden kahvaltıda gazetenin üzerinden yapılan politik tartışmalar olağandır. İyi bir espri anlayışı da yardımcı olacaktır ve içinizdeki çocuğun keyfini çıkarmalısınız.

YENGEÇ

Bir Yengeçle aşkınızı sürdürmek için, aile çıkarlarını en ön planda tutmaya hazırlıklı olmanız çok önemlidir. Hiçbir şey, ama hiçbir şey Yengeç partnerinizin ilk önceliği olan aileden önce gelemez. Aynı zamanda  Yengecin değişken moduyla başa çıkabilmek için sabırlı ve empati sahibi olmalısınız. Yengeçlerle ilişkiler; en çok onların değişken ruh halini kişisel almayan partnerlere yürür.

ASLAN

Bir Aslanla ilişkinizin sürmesini istiyorsanız, ona hayranlık ve saygı duymalı ve bitmek bilmeyen bir sevecenlik göstermelisiniz. Aslanlar;  dünyanızın merkezine onları  koyduğunuzu bilmek isterler.  Yine de dikkatli olun. Aslan partneriniz birlikte eşit bir şekilde yöneteceği bir kral ya da kraliçe arar, bir hizmetçi ya da soytarı değil.

BAŞAK
Bir Başakla aşkı canlı tutmak için, elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Başak için sağlığınıza dikkat etmeniz çok önemlidir . Partneriniz aynı zamanda arkadaşlarınızla ilgili titiz olmanızı isteyecektir.  Eğer hayatta çok çabalar ve kendinizi geliştirirseniz Başakla olan ilişkiniz sürecektir.

TERAZİ

Teraziyle aşkınızı sürdürmek için hayattaki güzel şeyleri sevmeniz gerekir. Güzel bir ev, kültürel geziler ve canlı bir sosyal hayat Teraziyi mutlu etmek için olmazsa olmazdır. Ve eğer Terazi mutluysa siz de mutlu olacaksınız, çünkü bu sevgi dolu burcun partnerinden çok fazla talebi yoktur.

AKREP

Bir Akreple ateşi canlı tutmak  için güzçlü bir seks güdüsüne ve kalın bir deriye sahip olmalısınız. Akrep tutkulu bir partnerdir ama aynı zamanda çabuk vazgeçer. Bu yüzden sakin olmak zorundasınız. Akreplerle ilişkiler ; en çok inişlerle çıkışları aynı zamanda göğüsleyebilen ve baştan sona sakin kalabilen partnerlerle yürür.

YAY

Bir Yayla ilişkiyi sürdürmek için açık hava, dış mekan sevgisi çok önemlidir. Siz de seyahat ederseniz, birlikte çok mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Yaylar anlaşılması kolay, çok talepkar olmayan ama çok açık sözlü insanlardır. Bu yüzden yapıcı eleştirileri kaldırabiliyor olmanız gerekir.

OĞLAK

Oğlaklar olgun ve sadıktırlar. İlişkilerine kendilerini adarlar. Bu ilişkiyi mutlu bir şekilde sürdürmek için sorumluluk sahibi olmalı ve ailenizi bir arada tutmak için çok çalışmalısınız. Çünkü Oğlak partneriniz bazen aşırı ciddi olabilir. Espri anlayışınız ilişkinizin en gerekli unsurlarındandır.

KOVA

Kovayla ilişki sürdürmek için bağımsız bir akla sahip olmalı ve kendi ilgi alanlarınızın peşinden gitmeyi istemelisiniz. Kova partneriniz sevgisini çok göstermez. Onun dile getirilmeyen ama gerçek sevgisini ve bağlılığını anlarsanız ilişkinizi yürütmek için büyük bir şansınız olacaktır.

BALIK

Hassas Balığınızla ilişkinizi yürütmek için çok fazla empati sahibi, kibar ve nazik dokunuşlu olmalısınız. Balıkların çoğu zaman kendi güçlü duygularıyla başları döner; bu yüzden onların fırtınalı sularında sağlam bir taş gibi olmalısınız.

Kaynak: keen.com

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail