Burcunuza Göre Oje Renginizi Bulun

Hep aynı oje renklerini tercih eden kadınlara bir önerimiz var! Bu sefer bir değişiklik yapın oje rengini burcunuza göre seçin. Böylece burcunuzun enerjisini ojenize yansıtacak ve gün boyu burcunuzun özelliklerinizi parmaklarınızda hissedeceksiniz. Burçlara göre oje renginizi merak ediyorsanız yazımızın devamına göz atmanızı öneririz.

 

Koç burcu: Sürekli aktif, enerjik ve bağımsız olan koç burcunun oje rengi narçiçeği, mor ve kırmızının her tonudur. Koçlar her zaman liderdir ve liderlere her zaman bu renkler yakışır

Boğa burcu: Enerjisini topraktan alan boğa burcunun tercih etmesi gereken oje rengi ise kahverengi ve yeşil tonlarıdır. Kararlı ve aynı zamanda asil ve sıcakkanlı olan boğa burcuna bu renk çok yakışacaktır.

İkizler burcu: Zekânın canlılığın ve sosyalliğin temsilcisi olan ikizler burcuna yakışacak oje rengi mutlaka turuncu ve sarı rengidir. Bu renklerle tıpkı sizin gibi parmaklarınızın da çok dikkat çekeceğine emin olabilirsiniz.

Yengeç burcu: İyiliğin ve sadeliğin can bulmuş hali yengeç burcunun oje rengi ise gri ve metalik renkler.

Aslan burcu: Cesaretin asilliğin ve liderliğin olması gereken tüm özelliğine sahip olan aslan burcunun ojesinde de bu enerjiyi yakalaması için kullanması gereken oje rengi altın tonları ve bronz tonlarıdır.

Başak burcu: Her zaman güvenilir ve takım ruhunu her zaman savunan bu burcun oje rengi kırmızın ve yeşilin tonları başak burcunun zarif kadınlarına çok yakışacaktır.

Terazi burcu: Güzelliğine düşkün merhametli ve adaletli burcumuza da yakışacak oje rengi mavinin bütün tonları ve genel olarak pastel renkler zarifliğine zariflik katacaktır.

Akrep burcu: Gizemli, tutkulu ve tuttuğunu koparan bu burç için en uygun oje rengi kendine yakışır bir renk olan siyah ve bordo renkleridir. Fakat sert kabuğunuzdan çıkmak istiyorsanız biz size pembe renklerini de öneririz.

Yay burcu: Özgürlük düşkünü maceracı ve hareketli olan yay burcu kadınlarına oje rengi önerimiz lila tonları.

Oğlak burcu: Her zaman mantığına göre hareket eden sadık, güvenilir ve zeki olan bu burcun enerjisini yansıtan oje rengi genelliklenude tonlarıdır. Sadece parlatıcının bile enerjisini her zaman yansıtacak olan oğlak burcu kadınlarının bu renklerde ojeleri tercih etmeleri gerekir.

Kova burcu: Cana yakın, dost canlısı, hümanist ve özgürlüğüne düşkün olan kova burcu kadınlarına da turkuaz, turuncu ve canlı olan her rengi kullanmak kova burcunun üstün enerjisini yansıtacaktır.

Balık burcu: Üstün hayal gücü ve sanatçı ruhunun özelliğini kendinde taşıyan balık burcu kadınlarına yakışacak oje rengi mavinin ve pembenin her tonu çok yakışacaktır.

 

Yorumlar

4
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail