Makyaj Televizyonu

This text will be replaced
Eşsiz Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
9.506 İzlenme

Yorum Yapabilirsiniz.

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.

İlginizi Çekebilecek Videolar

Merhaba, ben Taylor. Bugün sizlere eşsiz göz makyajı hileleri bahsedeceğim. Benim favori göz makyajlarımdan biri parlak ve gösterişli göz makyajıydı. Bu tarz göz makyajını podyumda ya da dergilerde görürüz ancak bu aksam içinde uygundur. Simdi size bu nasıl yapılır göstereceğim. Bugün Loreal’in kapatıcısı ile başlayacağım. Kapatıcı ile başlama nedenimiz, göz kapağındaki damarlar yada herhangi bir şeyin kapatılması.

 

Göze parlaklı uygulayacağımız için damarların görüntüsünü engellemeliyiz. İstediğiniz renkte kapatıcı kullanabilirsiniz. Ben nötr tonlarda bir renk kullanıyorum. Eğer yapmak istediğiniz bir göz makyajı varsa önce kapatıcıyı sürmelisiniz. Simdi göz kapağı parlaklığını süreceğiz, herhangi bir fırça olur. Ama sentetik en iyisi. Ortaya yayıyoruz. Çok bastırmadan, çünkü altında kapatıcı var. Gördüğünüz gibi gerçekten gözü öne çıkarıyor.

 

Bu makyajın amacı biraz tarzlı ve aynı zamanda taze ve bahara uygun bir görüntü yaratmak. İki gözde bitti. Parlaklığın göz kapaklarına nasıl güzel bir doku kattığını görebilirsiniz. Simdi dudaklar biraz parlak, bunu biraz azaltacağız ki gözler ön planda olsun. Bu görünümü seviyorum. Güzel ve ferah. Maskara yada sürme eklemek isterseniz parlaklığı göze uygulamadan yapmalısınız. Bunun nedeni de maskaranın göze bulaşma ihtimali. Bu makyaj yüzünüze ferahlık katıyor. İste karsınızda. Ben Taylor. İzlediğiniz için teşekkürler.

DMCA.com Protection Status