Hemen Denemeniz Gereken 7 Yaz Saç Trendi

Ah, yaz- Saçlarınızın en iyi zamanları ( plaj dalgaları, güneşten oluşan renlilikler) ve en kötü zamanları ( kıvrım, kıvrım kıvrılmalar). Sıcak hava stilinizi sabitlemek için, kendi iyiliğiniz adına ünlülerden onaylı stil ve renk trenlerine bir bakin.

Yandan Keskin Ayrık ve Havalı

Sadece biz miyiz yoksa sörfçü kızların hiç ayırma merkezi yok mudur? Bizim düşündüğümüz kadar siz de görünüşünüzü onikiden vurmak istiyorsanız, basitçe yapmanız gereken saçınızı bir yandan diğer yana karışık ve dalga dalga havalı olacak şekilde atmak tıpkı Amber Heard gibi.

Belirgin Hatlı Işıklandırmalar

Özelliklerinizi ön plana çıkarmak için yüzünüze uyguladığınız o sanatsal makyaj gibi, düzgün yerleştirilmiş açıklı koyulu ışıklandırmalarla yüzünüzü şekillendirebilirsiniz.  Güneş dokunuşlu görünümler Hollywood’daki stil belirleyen Karlie Kloss ve Gigi Hadid gibi bu görünüşün tanımı olmuş kadınların dalgalarını oluşturur. Size ve yüzünüze en uygun tekniği buradan buluabilirsiniz.

Pürüzsüz Arkadan Toplama

Nem arttığında kafa çirkinleştiğinde, bu durumla mücadete etmek için tek yoldur. Saçınızı arkaya doğru jöle ile pürüzsüzce topladığınızda, kıvrımlar ortaya çıkmaz ya da kabarmaz. Artı, ıslak pürüzsüz son kesinlikle çok şık- Kendall Jenner  ve geri kalan Kardashian çetesinin etkisi gibi.

Büyümüş Pixie Kesimi

Bu ismi biz koyduk- bunlar 2015 için olağanüştü şeyler. Bu kelleşen ve saçını kestirmiş ve aynı zamanda uzatmayı düşünen ve bu süreçte de yaratıcı olmaya çalısanlar tarafından bulundu. Miley Cyrus yeni uydurulmuş uzunluktaki saçıyla sürekli oynuyor, bahsettiğimiz pürüzsüz ıslak görünümü yapıyor, Mohawk modeli yapıyor ve eğlenceli şekiller veriyor. Hadi eğlenin bununla.

Belirgin Kökler

Gigi Hadid ışıltılı reklendirme hayranlığı konusunda en bilinen Hollywood yıldızı olablilir ama aynı zamanda saç diplerinin görünmesine izin vermenin California’nın cool kızı gücünün de farkında. Ayrıca bünye daha doğal ve kendi halinde bir yöne gittiğinde yazın bir ya da iki boya randevusunu es geçmekten daha iyi bir şey olamaz.

Kabartılmış Bukleler

Nem: Eğer yenemiyorsanız, kabullenin, tıpkı Solange Knowles ve disko zamanlarından esinlemiş kaca saçlı bir yığın yıldız gibi. #bedavakıvırcıkgörüntü ye ulaşmak için, nemli bir günde dışarı çıkın ve hacmi iki katına çıkana kadar saçlarınızı fırçalayın.

Deniz kızı Dalgaları

Cara Delevinge gibi yapın ve ulaşması yeterince kolay olan eterik, dipten yoğun dalgalarınız ile kadınsı yanınızı gösterin. Eğer seksi şeyler peşinde değilseniz, basitçe ıslak şaçınızı iki örgü yapın, kurumasını bekleyin ve daha sonra doğal ve yumuşak dalgalı saçlarınızı salın.

Kaynak: Elle.com

 

 

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail