İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

1)  BİRAZ ÇARESİZ ROLÜ YAPIN
Bir yengeç burcu erkeğini etkilemek için bir numaralı ipucu biraz çaresiz rolü yapmaktır. Eğer sizin biraz sevgiye, onun ilgisine muhtaç olduğunuzu düşünürse, büyük ihtimalle daha pozitif şekilde tepki verecektir. Bu yüzden gerçekte oldukça zorlu ve kabiliyetli olsanız bile ona daha kırılgan yanınızı göstererek başlayın. Akıl almaz derecede yumuşak kalpli doğası gereği, yengeç burcu erkeği hıçkıra hıçkıra ağlatan bir hikaye olduğunda karşı koyamaz ve yapabileceği herhangi bir şekilde size göz kulak olmak isteyecektir. Yüksek seviyede duygusallığı ile kadınsı tarafından yakından haberdardır ve normal olarak özellikle maço tipte bir erkek değildir. Yengeç burçları fazlasıyla gelişmiş koruma içgüdüsüne sahiptir ve zayıf ve korunmasızlığa yardım etmek için cesurca savaşacaklardır. Bu yüzden eğer kendi parlayan zırh içindeki şövalyeniz tarafından kurtarılma fikrini sevdiyseniz, ondan yardım istemekten çekinmeyin.


2)  ONA KÖKLERİ İLE İLGİLİ SORULAR SORUN
Bir Yengeç burcu erkeğinin dikkatini çekmenin en etkili yolu, aile geçmişiniz hakkında ona bir şeyler anlatmak ve ona kendi ailesi ile ilgili bir şeyler anlatmasını sormaktır. Aile, bu adam için oldukça önemlidir ve hayattaki belki de işi ya da kariyerinden bile önde gelen en birinci önceliği olma eğilimindedir. Nerede doğduğu, erkek ve kız kardeşlerinin olup olmadığı ya da ailesinin tatilleri nerede geçirdiği gibi çocukluk geçmişi ile ilgili soruşturma yapmak bir Yengeç burcu erkeğini tanımak için harika bir taktiktir. Daha da iyisi ve size aşık olmasını sağlamak için en kesin yol, annesi ile aktif olarak ilgilenmektir. Yengeç burcu erkekleri genellikle anneleri ile çok yakın bir ilişki içerisindedir ve herhangi bir uzun süreli ilişki için annesinin onayını güvence altında tutmaktadır. Bu yüzden eğer bu adamı baştan çıkarma konusunda ciddiyseniz, şimdi annesi ile arkadaş olarak başlasanız iyi edersiniz!  

3)  ONU BİR EV KUŞU OLDUĞUNUZA İKNA EDİN
Ortalama Yengeç burcu erkeğinin ideal gelecek görüşü, hayran olunası çocuklar ve evcil hayvanlar ile dolu güzel bir ev kendisine ait bir bahçe merkezlidir. Yürekten kendini ev kuşu olmaya adamış bir yengeç erkeği, kendiyle uyuşmayan birisiyle uzun süreli bir ilişki yaşamayı düşünmez. Bu nedenle, eğer bu adamın size aşık olmasını istiyorsanız, oldukça evine bağlı olduğunuz ve çocukları ve hayvanları sevdiğiniz izlenimi vermeniz son derece önemlidir. Bir çok Yengeç burcu erkeği zamanla baba olmak ister, bu nedenle eğer çocuklardan nefret ediyorsanız bu durum büyük bir batırma noktası olacaktır. Onunla şu anki eviniz ile ilgili konuşmak, gelecekte nerede yaşamaya can attığınızı anlatmak, onu size kendi umutları ve hayallerini açması için cesaretlendirecektir. Böylece kurmaya başlayacağınız bir duygusal bağ yaratmak için cesaret bulabilir.

4)  KİBAR VE ŞEFKATLİ OLUN 
Başlangıçta çok sert üstüne giderek ya da çok fazla derine inen soru sorarak hata yapmayın. Erkek yengeç utangaç ve ağzı kapalı bir yaratıktır, onu çabucak yiyip bitirme niyetindeki yırtıcı tiplerden kolayca korkar. Sizi iç çemberine kabul etmeye hazır olana kadar kendisi ile ilgili çok fazla şey ortaya dökmeye gönülsüzdür ve eğer çok yakın zamanda çok derinlere inmeye çalışırsanız sadece sesini kesip oturacaktır. Yengeç burçlarının güvenini kazanmak için, kendinizi kibar, şefkatli ve hepsinin üzerinde mükemmel bir dinleyici olarak göstermek hayati önem taşır. Çünkü güçlü bir duygusal doğası vardır ve kolayca incinebilir, ruh hali değişikliklerinde ( çok fazla olur!) duygularını paylaşabilecek ve hissettiklerini yargılanmadan ifade edebileceği bir partnere ihtiyacı vardır. Eğer bir Yengeç burcu erkeğinin kalbini kazanmak istiyorsanız, onu eleştirmekten, onunla tartışmaktan ya da duygularına hakim olması için azarlamaktan kaçının.


5)  GELENEKSEL DEĞERLERİNE BAŞVURUN 
Eğer aşka tıpkı onun gibi geleneksel yaklaşımınız olduğuna inandırırsanız bir Yengeç burcu erkeğini çok daha kolayca etkileyeceksiniz. Eski moda değerleri olan bu adam bir gecelik bir ilişki değil sonsuza dek mutlu yaşayabileceği gerçek bir ruh eşi aramaktadır. Çünkü sadık ve güvenilir olabilecek bir partnere ihtiyacı vardır, eğer kimseye bağlanmadan gönlünce yaşayan biri olduğunuzdan şüphelenirse, size aşık olması mümkün olmaz. Yengeç burcu erkeği, en ufak bir teşhirci güzel görünümden çok daha fazla alçakgönüllülük ve kibarlıktan etkilenir. Romantik hisleri ile meşhurdur, samimi çevrelerde mum ışığında yemek yemeyi sever bu yüzden onu baştan çıkarmak için uygun zaman geldiğinde, onun sizi davet etmesini beklemek yerine siz onu evinize çağırmak için korkmayın. Yengeç burcu erkekleri bazen yeni bir ilişkiye başlamak için biraz teşvik edilmeye ihtiyaç duyarlar.   

Kaynak: astroreveal.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail