İkizler Burcu Genel Özellikleri

Burcunuz İkizlerse bu sizin ikili tabiatınızı kesinlikle açıklar. Davranışlarınızın istikrarsızlığı bakımından diğrlerinden farklısınız. Örneğin, bir gün bir şeyi sevebilir, diğer gün o sevdiğiniz şeyin tam tersini sevebilirsiniz. Aynı anda aşk ve nefret gibi iki zıt duyguyu hissedebilirsiniz. Bu yüzden zamanla iki duyguyu ayırmakta zorlanmaya başlayabilirsiniz. Bu sadece sizin için değil, etrafınızdakiler için de çok kafa karıştırıcı olacaktır. Bu aynı zamanda karar verme yetinizi de etkileyebilir. Bazen iyi bir dostunuzu düşmanınız gibi görebilirsiniz. Bunlarla birlikte, içgörü gücünüz çok gelişmiştir. Yine de onu sık sık görmezden gelebilirsiniz. İçgörünüzün farkında olduğunuzda onu yanlış kullanmaktan kaçınırsınız. İyi bir iletişimci, konuşmacı ve şakacısınız – bu karakter özellikleriniz sayesinde iyi arkadaşlar edinebilirsiniz. Genellikle yüzleşmek durumunda kaldığınız bir ikilem; kendi işinizi kurmanın doğru olup olmayacağıdır. Böyle bir durumdaysanız kişisel doğum haritanıza bakın.

İkizler Gezegeni: Merkür 
Gezegeniniz en hızlı ve Güneş’e en yakın olan Merkür’dür. Dili incelikli bir şekilde kullanma yeteneğinizi sağlayan hızlı düşünme gücünüz  Merkür’ün dönüşü gibidir.

Bununla birlikte sizi kararsız ve huzursuz yapan da Merkür’ün etkisidir. Sizi konuşmaya ve dinlemeye yönlendirir; ama harekete geçmeye değil. Bu, hayatınızda gelişim kaydetmenizi engelliyorsa yardım almak için hemen bir astrologla konuşun.

Üçüncü Ev: İletişim 
Üçüncü ev iletişim yeteneklerinizi ve onunla ilgili konuları etkiler. Aile, yakın arkadaşlar gibi yakın çevrenizle olan tüm etkileşimlerinizden sorumludur. Aynı zamanda kişisel veya işle ilgili seyahatlerinizi etkiler.


İkizler Elementi: Hava 
İkizler bir Hava burcudur. Bu da sürekli değişim demektir. Hava devamlı yön değiştirir. Bu, neden bu kadar değişken olduğunuzu açıklar. Aslında bu durumu faydanıza kullanabilirsiniz; ki bazen bunu yapıyorsunuz. Bir probleme farklı açılardan yaklaşma ve herhangi bir durumda en iyi çözümü seçme yeteneğiniz vardır. Yine de çabucak sıkılmaya meyillisiniz; ki bu da odaklanma yeteneğinizi köreltiyor.


İkizlerin Güçlü Yönleri

Tüm Zodyak burçları arasında sizin burcunuz en canlı olanıdır. Zeki ve uyumlusunuz. Espri anlayışınız bulaşıcıdır ve bir partide en canlı sizsinizdir.

İkizlerin Zayıf Yönleri:

En zayıf yönünüz istikrarsız olmanızdır. Bu, etrafınızdakilerin sizi anlamalarını çok zorlaştırır. Buna ek olarak, fikirlerinizi ve tavrınızı devamlı değiştiriyor olmanız romantik ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir.

Kaynak: ganeshaspeaks.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail