İkizler Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Bir İkizler Burcu Kadınını Kendinize Aşık Etmenin Beş Akıllıca Yolu!


 

1)  DEĞİŞİM YARATIN

Bir İkizler burcu erkeğinin dikkatini çekmek çok zor değildir. Bir kelebek her zaman heyecan için arayışlardadır, İkizler erkeği farklı ya da yeni birine kolayca kapılabilir. Daha zor olan şey ise bir İkizler burcu erkeğinin ilgisini üzerinizde tutabilmektir, çünkü hızlıca huzursuzlaşıp sıkılır. Bu adamı romantik olarak parmaklarının ucunda tutabilmek için sürekli olarak heyecan duygusu yaratmakta iyi olmanız gerekecektir. Örneğin bakışınızı, stilinizi ve dış görünüşünüzü değiştirerek sabit olarak kendinizi yeniden keşfedin, bu sayede daha önce hiç tanışmamış olduğu biriyle konuşuyor olduğu hissine kapılır. İkizler burcu erkeği özellikle de aşk hayatında çeşitlilik konusunda başarılıdır, monotonlaşmış rutinden nefret eder. Kendiliğinden gelişen şekilde davranarak ve heyecanlı son dakika planları ile ortaya çıkarsanız, size karşı koyması imkansız olacaktır. 


2)  ÇILGIN GİBİ FLÖRT EDİN

İyi bir çapkın olmak bir İkizler Erkeği’ni baştan çıkarmak için esastır. Tabi ki bu adamın kendi flört yeteneklerine erişmeniz mümkün olmayacaktır, kendisi bu oyunda bir ustadır. Fakat konu aşkla ilgili şakalaşmalara geldiğinde, en azından kendi çapkınlığınızı gösterebiliyor olmalısınız, bu yüzden iyi flört ve geri adım atma hakkında bilgilendirin. Bu adamla muziplikler yapmak ve naz yapmak onu baştan çıkarmak için taktiklerdir ve aşkı eğlenceli bir oyun olarak gördüğünden büyük ihtimalle iyi karşılık verecektir. Gerçek şudur ki, bir İkizler burcu erkeği aşkı çok ciddiye almayı asla sevmez ( çok ciddi bir ilişki içindeyken bile). Bu nedenden ötürü, bir İkizler burcu erkeği ile ilgili yapabileceğiniz en büyük hata çok ağırbaşlı ya da çok çaresiz davranmak olacaktır. Eğer bir ilişkide eğlence unsuru yok ise, sizinle ilgilenmeyecek ve hızlıca kendi yoluna gidecektir.


3)  ONA BOLCA ZAMAN TANIYIN

Ortalama bir İkizler burcu erkeği, onun özgürlüğünü kısıtlamayı düşünebilecek kadar aptal birinden köşe bucak kaçacaktır. Bu yüzden size aşık olmasını sağlayabilme şansınız olabilmesi için ona bolca zaman tanımanız gerekmektedir. Bunun için sizin açınızdan güveninizin bir parçası olmalıdır ki bu tatlı dilli baştan çıkarıcı kişi ile kolay olmayabilir, fakat günün sonunda çok az seçiminiz olacaktır. Bir İkizler burcuna paylaşmayı sevmeyen bir biçimde davranmak ya da onu hazır olmadan önce bağlılıklar ile baskı altına almak, bu adamı etkilemekten çok püskürtme yönünde etki gösterecektir. Kıskançlık işaretleri göstermekten ( hissediyor bile olsanız) ya da çok fazla meraklı soru sormaktan kaçının ve planlarını değiştirmek istediğinde (ki bu oldukça sık gerçekleşir) esnek olun. Grup halinde yaşama eğilimi gösteren ve özgür ruhlu İkizler Burcu erkeği, asla “sadece sizin” olabilecek birisi değildir.


4)  HOŞ SOHBET BİRİ OLUN

Bir İkizler burcu erkeği kendisi gibi sosyalleşebilen, sokulgan ve geniş bir arkadaş çevresine sahip olan tiplerden etkilenir. Eğer aşırı utangaç ya da arkadaş çevrelerinden hoşlanmayan ve akşamlarını evde iyi bir kitap okuyarak geçirmeyen seven tipte toplumdan izole bir biçimde yaşayan biriyseniz, onun yaşam biçimine uyum sağlamanız çok zor olacaktır. Çünkü Bay İkizler, her zaman sosyal ağını genişletmeyi hedefler ve onu yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar ile tanıştırarak bir çok puan toplayacaksınız. En son haberleri alıp güncel olmayı seven büyük bir konuşmacı olan İkizler erkeği, haberlerden ve dedikodudan manyetik olarak etkilenir. Bunu akılda tutarak, onun ilgisini özellikle çeken konularda çok fazla çalışarak ve sulu esprilerle onu eğlendirerek kendinizi vazgeçilmez yapacaksınız.  Bir çok İkizler burcu, seks konusunda bile iyi bir muhabbet arkadaşıdır!

5)  ONU GÜLDÜRÜN

Bir İkizler burcu erkeğini etkilemek için inanılmaz bir şekilde iyi görünümlü olmanıza gerek yoktur. Onun gözünde daha da önemlisi ışıl ışıl bir kişilik ve mükemmel bir espri anlayışıdır. Onu baştan çıkarmak için zamanınızı dış görünüşünüze ayırdığınız kişisel bakım ile boşa harcamaktansa, zeka kıvraklığınızı ortaya çıkarın, komik ve eğlenceli olun. Ona sık aralıklarla eğlenceli e-mailler yollayın ve içindeki çocuğa başvurun (İkizler burcu erkeği asla gerçekten büyümez). Bir İkizler burcu erkeği ile aptal ve sulu olmanız sorun değildir, yapmaya çalıştığınız her şey onu biraz da olsa güldürecektir. Konuşmaktan kaçınılması gereken konular, duygusal olarak ağır ya da başa çıkmayı zor bulabileceği depresif konulardır. Eğer bir İkizler burcu erkeğinin size aşık olmasını istiyorsanız, onun hayatını mutluluk, kahkaha ve eğlence ile doldurun.   

Kaynak:astroreveal.com

Yorumlar

0
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail