Koç Burcu 2015

2015 Koç Burcu: Genel Bakış-Yılınıza Önceden Bir Bakış

2014 kariyeriniz için çok güçlü bir yıldır ve 2015 Koç Burcuna göre bu güçlü kuruluşa adım atacaksınız. 2015’te Koç burçları çok çalışmalarının verimini yüksek itibar ve ünlenmeyle alacaklar.

Çok çalışmanız, kişisel hayatınıza dönebileceğiniz, kariyer odaklanmasından uzaklaşabileceğiniz maddi ödüller getiriyor. Koç burçları için kişisel ve profesyonel hayatınızı dengelemekle ilgili olacak bu yıl.

2014’te çalıştığınız bütün işler için ödüller alacaksınız. 2015’te daha otoriter olup, yeni hayatınıza alışmayı öğreneceksiniz. Fakat zorluklara rağmen, 2015 yeni fırsatlar ve ilişkiler için harika bir yıl olacak. Yeni insanlarla tanışıp iletişime geçmek ve kişisel ve profesyonel ödüller kazanmak için çok iyi bir zamanlama.

2015’te Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç burcu olanlara 2015 güzel şeyler sunsa da, tabi ki bazı zorluklar da mevcut. 2015’in ilk birkaç ayı ilişkinizin sorunlarıyla geçebilir.

Fakat güçlü ilişkiler devam etmekle kalmayıp aynı zamanda daha da güzelleşecek. Haritanıza göre geçmişinizden bazı insanların tekrar hayatınıza girdiğine ve eski bağlarınızın tekrar birleştiğine şahit olacaksınız.

Yeni arkadaşlıklar ve hali hazırda bulunan dostlarınızla bağlarınızı kuvvetlendirmeniz için iyi bir zamanlama. Büyüklerinize dönüp bağlarınızı kuvvetlendirme zamanı. Ne yaparsanız yapın, olayların iç yüzünü anlamadan duruma müdahale etmeyin.

2015 Koç Burcu Kariyeri

Kişisel ilişkileriniz deneme aşamasındayken bile, yeni iş ortaklığı kurmak için iyi bir zaman. 2015’te hiç mesleki kazanımınız yok değil. Gelecekte sizin işinize yarayacak kazançlı bağlantılar oluşturmak için süper bir zaman. 2015 Koç Burcu için astroloji kehanetleri yorucu çalışmalar için hazırlı olmanızı söylüyor. Terfi, başarı, ün ve saygıyla ödüllendirileceksiniz.

2015 Koç Burcu Maddi Durumlar

Koç burçları bu yıl harika bir bollukla karşılaşacaklar. Bu da sizin çok çalışmalarınız sayesinde olacak. Daha çok kazanmayı isteyeceksiniz ve bu yüzden daha çok çalışacaksınız. Fakat çizgiyi aşmamanız gerekiyor. Yatırım yapmanız önemli. Bu ara yatırım yapmak için ideal bir zamanlama. Ne yaptığınız konusunda pek bir fikriniz yoksa mantıklı olmayan ticari durumlardan uzak durun.

2015 Koç Burcu Sağlıkla İlgili Durumlar

Koçlar bu yıl ufak hastalıkların stresi dışında, çok sağlıklı bir yapıya sahip. Viral enfeksiyonlara dikkat edin ve yoga, meditasyon ve aromaterapi gibi doğal iyileşme yöntemleriyle bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

2015 Koç Burcu Ailevi Durumlar

Koç burçları daima hırslılar ve 2015 de bu konuda çok farklı değil. Bu hırs aile ve kişisel durumlarda küçük sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Bu yüzden biraz dikkatli olmaya değer.

2015 aile yapısında değişim, taşınma ya da tamir gibi değişiklikler olabilir. Ne tür bir değişiklik olsa da, hazırlıklı olmalısınız. Yılın ilk yarısı özellikle aile değişimleri olacak ve evinizin düzeni oturacak.

2015 Koç Burcu Kişisel Yaşam

Yılın ilk yarısı diğerlerinin ihtiyaçlarıyla uğraşmanızla geçecek fakat ikinci yarısında yaratıcı uğraşılarınızla kendinize vakit ayıracaksınız. Sizi mutlu edecek yeni bir hobi edinin ve bu yeni yeteneğinizi diğerlerine öğretin. Çocuklar için yaratıcı sınıflar oluşturun.

2015 Koç Burcu Yolculuk Durumu

Bu yıl Koç burçlarının içgüdüsel yolculuk merakı ve yeni insanlarla tanışma hevesi hayata geçiyor. 

Kaynak: sunsigns.org

Yorumlar

2
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail