Kusursuz Randevu İçin Burcunuzun Talihsizliklerinden Kurtulun

Eğer flört ettiğiniz kişi burcunuzda çıkan talihsizliklerden herhangi birini yaparsa,bunun kefaletini ciddi bir şekilde göz önünde bulundurmalısınız.

Randevular heyecan verici ve hayal kırıklığına uğratan anların karışımından oluşan iniş ve çıkışlarla doludur.O "özel kişi"yi aradığınızda size muhtemel partnerinizin ne aradığı veya neyi aramadığı konusunda ipucu vermeye yardımcı olur.Her bir burcun olası bir partnerde nelere tolerans göstermeyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Koç: Koçlar kendine güvenen ve mekanik tiplerdir ve bu gibi özellikleri taşıyan insanların etraflarında olmalarından hoşlanırlar. Eğer siz ağır bir miskinseniz ya da zaman zaman yapılabilecek küçük tartışmalara katlanamıyorsanız o halde bir Koç'un ideal eşi olmayabilirsiniz.

Boğa: Boğalar doğaları gereği tedbirli ve istikrarlıdırlar.Düzensizlikten veya acele etmekten asla hoşlanmazlar.Günlük hayatında tedbirsiz,boşvermiş ve düşünmeden karar veren biriyle çıkmak muhtemelen Boğa insanı için uzun sürmeyecektir.

İkizler: İkizler zekidir ve muhabbet etmekten çok hoşlanırlar.Ağız kavgası edemediği biri ile beraberlerse sıkılmaları muhtemeldir.Ayrıca sosyal olmayı severler bu yüzden bir partide İkizler ortamını kurarken,partnerleri kendilerini geri çekiyorsa,bu ilişkinin uzun sürmesi zor olacaktır.

Yengeç: Duygusal,hassas yengeçler dünyaya şefkatle bakarlar,bu yüzden onların bu içten bakış açılarını paylaşmayan biri ile zor zaman geçirirler.Onlar ayrıca aşırı derecede aile odaklıdır,bu yüzden eğer partnerleri de öyle değilse bu ilişkinin ciddiye binmeyeceğine dair iyi bir işarettir.

Aslan: Aslanların odak noktası olmalarıyla ünlü olmalarının iyi bir nedeni vardır,evet bu doğru! Onlar üzerlerindeki ilginin tadını çıkararak sahnede olmayı severler,bu yüzden onların bu çarpıcı yeteneğini desteklemeyen birine katlandığını görmek çok zordur.

Başak: Pratik ve hatalarının sorumluluğunu alan Başaklar işlerini muntazam bir şekilde yaparak vaktinde bitirmeyi severler.Onları sorumlulukların karşı çok az fikri olan biri ile resmetmek neredeyse imkansızdır.

Terazi: Terazi kibar ve saygılı bir burçtur.Aynı hayat görüşüne sahip insanlarla birlikte olmayı severler.Ayrıca çok sosyal ve etkileyicidirler.Terzilerin ideal partnerleri utangaç veya ortama ayak uydurmayı bilmeyen insanlar olamaz.

Akrep: Akreplerin olup biteni bilmeye dair derin ihtiyaçları vardır.Ona teslim olmayan veya dürüst olmayan biri onların ideal partneri olamaz.Akrepler fazla merak kediyi öldürür derler ancak eğer onların derin sorularını cevaplamaya hazır değilseniz,bu sadece aranızdaki romantizmi öldürür.

Yay: Yaylar iş başında olmayı severler.Seyahat etmek onların ilk aşkıdır bu yüzden evine yakın olmayı seven biri ve bir maceraya çıkmaya isteksiz biri ile beraber olmak uzun sürmeyecektir.Bu burç ayrıca çalışkandır,bu yüzden öğrenmeye ilgisi olmayan biri Yaylara yaklaşmamalıdır.

Oğlak: Tutucu ve özlerinde disiplinlidirler. Birlikte hareket etmeyen herhangi bir olası partner Oğlaklardan artı puan alamaz.Oğlaklar öngörü ve pratikliğe olan eğilimlerini paylaşabilecekleri bir partner isterler. İçgüdülerine dayanarak hareket eden tecrübesiz tipler onların gemisini çok çabuk terkederler.

Kova: Daima biraz tuhaftır ve hayal gücü kuvvetlidir.Özgür düşünen Kova,açık ve ileri görüşlü birini arar.Kova aynı zamanda insancıllığa ve topluma katkıda bulunmaya değer verir,bu yüzden bencil dünya görüşüne sahip kişiler onu kendinden soğutur.

Balık: Balık çoğunlukla hassas ve barışseverdir bu yüzden duygularını göz önünde bulunduran ya da hiçbir şey için savaşmayı istemeyen kişiler onun hayatında uzun süre kalamaz. Balıklar için diğer bir randevu bozucu ise ilk etapta çok fazla bilgi edinmek isteyen kişilerdir. Onlar zaten kendilerini hazır hissettiklerinde kişisel bilgilerini açığa çıkaracaklardır.

 

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail