Mükemmel Kış Makyajı Önerileri

Hey Kokoşlar, Moda Aşığı bugün Mükemmel Kış Makyajı Önerileriyle karşınızda. Kış aylarında günlük ya da bir sonraki özel davetiniz için makyaj konusunda size biraz ilham vermek istiyorum. Belki yağmurlu bir gün sizi biraz depresif yapabilir ya da dışarı çıkmak için kötü bir ruh haline büründürebilir, ama bu zamanlar yüzünüzle ilgilenmek için en mükemmel zamandır. Bu soğuk dönemde cildinizi temiz ve taze tutmalısınız.

Doğal bir göz makyajı da her daim trenddir. Buna karşılık dudaklarınız da son derece cesur olmalıdır, kural bu!

Cilt:

Eğer cildiniz yağlıysa, daha temiz ve taze bir görünüm için günlük pudranızdan ufak bir miktar kullanın. Unutmayın ki bazen ne kadar az o kadar iyidir! Kaşlar: Kaşlarınızı tarayın ve pudra ya da kalemle kaşlarınızdaki boşlukları doldurun. Güçlü ve doğal kaşlar her daim güzeldir.

Gözler:

Eğer makyaj konusunda hiçbir püf noktası bilmiyorsanız, göz kapaklarınıza hiçbir şey sürmeden yalnızca kirpiklerinize rimel uygulayın. Tabi bu size bağlıdır. Ve daha göz alıcı görünmek istediğiniz zamanlarda, parmağınızın ucuyla göz kapağınıza parlak bir göz farı sürün.

Yanaklar:

Az miktarda krem ya da toz allığı elmacık kemiklerinizin üzerine sürün. Renk tonlamasına dikkat edin, allığınızın rengi dudak renginizle uyumlu olmalıdır.

Dudaklar:

Dudaklarınız için parlak ya da koyu renkler tercih edin. Dudakların görünüşünüzün değişmesinde çok büyük etkisi vardır. Görüntünüzü canlandırabilir ve görüntünüzle bir bütün oluşturur. Mükemmel Kış Makyajı Önerileri hakkındaki söylediklerimin keyfini çıkarın ve daha fazlası bilgi için takipte kalın. 

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail