Platin Saç Modelleri

Denemek için 10 Çok Seksi Platin Saç Rengi

Platin sarısıçok gıpta edilen bir renktir. Antik Yunanlıların ve Romalıların bile saçlarının rengini açtığınıbiliyor muydunuz? Birçoğu saçdökülmesi yaşamışve sarışın kölelerin saçlarından yapılmışperuk kullanma yoluna gitmişler. Dünyanın bütün kesimlerinde sarışınlar bulunsa da ancak dünya nüfusunun 2%lik yetişkin kısmının doğal sarışın olduğu biliniyor. Açık renk saçın evrimi vücudun D Vitamini senteziyle ilişkili. Açık renkli saçve ten rengi  daha çok güneşışığının vücudun D Vitamini üretimini tetiklemesini sağlıyor. Bu da doğal sarışınların neden daha çok Avrupada ve güneşışığının daha az olduğu bölgelerde olduğunu açıklıyor.

Açık renk saçlar kesinlikle dikkat çekici ve hala güzelliğin ve mükemmelliğin simgesi olarak kabul ediliyor. Eğer saçınızıbiraz daha sarıyapmaya hazırsanız fakat saçlarınızın turuncu olmasını istemiyorsanız ya da daha kötüsü saçlarınızı kaybetmek istemiytorsanız kuaförünüze danışmalısınız .  Kuaförünüzle beraber platin sarının hangi tonunun teninize ve tipinize uygun olacağınıbelirleyin. Saçınızın sağlığınıkorumak için yeniden yapılandırıcıuygulamalarla saçınızı koruduğunuzdan ve saçınızıbeslediğinizden emin olun. Ve tüm o sarışınlar hakkındaki dedikodulara rağmen güzel platin sarıtonlarınıdeneyin ve size en uygun tonu bulun!

Block-Out Sarı

Ultra açık tonda soluk sarı, tamamen koyu siyah tonla kontrast oluşturacakşekilde asimetrik stil!

En İyi Cilt Tonu ve SaçTarzı:  Sarının bu açık ve hafif tonu en iyi hafif pembe/şeftali ten rengiyle uyar. Doğal ışık, ince telli(7. seviye ve üzeri) bu tonla kolayca uyum sağlayabilir.

İpucu: Modern bir son dokunuşiçin saçlarıkabartarak arkaya doğru tarayın.

Rock Şık

Kabarık, kahküllübu saçgeceyi titretip sallamaya hazır!

En İyi Cilt Tonu ve Saç Tarzı:Bu bebek sarısı tonu en iyi uyumu pembe alt tonlarıyla yakalar. Açık renk saç(8. seviye ve üzeri)  beyazımsı sarı seviyesini kolaylıkla yakalayabilir.

İpucu: Geriye doğru tarayıp tutucu wax ile hacim kazandırarak bitirin.

Pembe Şeker Tüyü

Özenle yapılmışpamuk şeker gibi bu platin sarıda çok tatlı.

En İyi Cilt Tonu ve Saç Tarzı: Bu platin sarısı tonu en iyi uyumu açık zeytin yeşili ve sarı alt tonlarıyla yakalar. Kaşlarınızı doğal tonunda bırakın. Açık renk saç(6. seviye ve üzeri) bu tonu kolayca yakalayabilir. Saçıorta kalınlıktakilere olduğu gibi ince tellilere de uyum sağlayacaktır.

İpucu: DermOrganic argan yağıile bakımınıyaparak saçınızıyumuşak ve sağlıklıtutun.

Maden Grisi

Pastel renk saç boyaları tekrardan rağbet gördüve gençler arasındaki popülaritesini  günümüzde yeniden kazandı.

En İyi Cilt ve SaçTipi: Eğer gümüşbir tilki olacak kadar cesursanız emin olun sizin cilt tonunuzda pembe ya da sarıalt tonlarıolmalı. Kül tonu cildinizi nötrleştirerek düzeltecektir. Doğal açık sarı(8. seviye ve üzeri) kolayca soluk sarıtonuna yükseltilerek sonrasında gümüşboyayla renklendirilir.

İpucu: Saçtonunuzu, kuaför ziyaretleriniz arasında DAVINES Alchemic GümüşŞampuanve Şekil Vericisi ile taze tutun.

Altın Kürk

Yumuşak altın dokunuşu yumuşacık bir kadife etkisi yaratacaktır.

En İyi Cilt ve SaçTipi: Açık tenler için altın tonlar çok uygundur. Doğal sarışınlar ayrıca ılık altın renklerden de faydalanabilirler. Eğer doğal tonunuz 6. seviye ve üzeriyse bu renk tam size göre.

İpucu: Shimmer Lights Mor Şampuanile saç renginizi kaba görünmekten kurtarın.

İnci Tutkusu

Bu platin sarısıtonu inci pırıltısıyla birleşerek saçınıza mükemmel bir pırıltıverir.

En İyi Cilt ve Saç Tipi: Bu sedef tonu hafif saçı alt tonlarıyla ve şeftali/pembe ten renkleriyle uyum sağlayacaktır. 6. seviye ve üstü ince telli saçlar bu yumuşak ton uygulamasında başarılı olacaktır.

İpucu: Tonu daha da etkileyici yapmak isterseniz, eflatun tonlu saç kremi kullanın.

Avro Alagarson

Yumuşak ve köşeli alargarson modern ve stil bir görüntüye sahip. Yuvarlak yüzlükadınlar için muhteşem bir seçenek oluşturuyor.

En İyi Cilt ve Saç Tipi: Bu çift tonlu sarı en iyi uyumu hafif bronz tenlerle sağlıyor. 6. seviye ve üzeri, ince telli saçlar bu tonda başarılı olacaktır.

İpucu: 1920’lerin yumuşak parmak dalgasınıuygulayın ve saçlarınız kuruduğu zaman fırçayla yavaşça dalgalarıaçın.

Işık Körü

Bu ultra beyaz ton, platin sarıyıbir üst seviyeye taşıyor: Muhteşem ve çok parlak bir yumuşaklığıbarındırıyor.

En İyi Cilt Ve Saç Tipi: Beyazımsı sarı ton en iyi uyumu pembeden şeftaliye alt cilt tonları ile yakalıyor. Doğal açık renk, ince telli saçlar (7. seviye ve üzeri) bu tonda başarılı olacaktır.

İpucu: Saçlarınızı düzenli Malibu-C Mucize İyileştirme Protein Bakımı ile koruyun.

Plaj Platini

Kumlu sarısaç, güçlendirilmişplatin etkisi ve koyu renk bloğuyla retro bir ilham verilerek parlatılıyor.

En İyi Cilt ve Saç Tipi: İki tonlu görünüm en iyi pembe/şeftali cilt tonlarıyla uyum sağlıyor. Doğal, ince telli sarışınlar (7. seviye ve üzeri) bu tonla basit bir bakım uygulayarak çok başarılı bir görünüm kazanabilirler.

İpucu: Saçtopuzu ya da yumuşak bir bukle ile saçışekillendirmek tonların kendini daha güzel göstermesini sağlayacaktır.

Zarif Sarışın

Süper-şık sarışın tonu yüzüaydınlatacak daha sonra altın ve platin tonlarının hassas karışımına dönüşecek.

En İyi Cilt ve Saç Tipi: Bu renk tonu pembe ve şeftali alt tonlarındaki ciltlerde en iyi uyumu yakalar. Doğal açık renk, ince telli saçlar(8. seviye ve üzeri) kolaylıkla bu seksi sarı tonuna uyum sağlayabilirler.

İpucu: Sıkıbir topuz yerine iri ya da daha ufak örgülerden oluşanlarıdeneyin. Örgüleri toplayarak tutturun ve dağınık bir görünümyaratın.

Herkesin dönüp dönüp size bakmasınısağlayacak klasikten moderne yukarıdaki modelleri kendi stilinize uyarlayın. Sarışın olmak biraz çaba gerektirir. Önce kuaförünüze danışarak saçınızın yüksek renk geçişlerini ve renk açtırma işlemini kaldırıp kaldıramayacağından emin olun. Platin rengi ayrıca çok bakım demektir. Kuaförünüze, kuaför ziyaretleri arasında kullanabileceğiniz tavsiye ettiği ürünleri sorun. Profesyonel ürünlerle saçınızısağlıklıve olabileceği en iyi formda tutun.

Kaynak: latest-hairstyles.com

Yorumlar

1
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail