Sarı Saç Renkleri

Sarışınlık, saçlarınıza daima uygulayabileceğiniz değişken, günlük saçlarınıza çok güçlü olmamakla beraber hava katabileceğiniz bir ton olmuştur. Genel kanı, sarışınların daha çok eğlendiği yönündedir, o zaman neden kulağa mantıklı geldiğini söyleyip, buklelerinizi işveli, hafif bir tonda renklendirmiyorsunuz? Tamamen yeni bir siz için içinizdeki "Sarışın Bombayı" çıkarın. Beyaz sarışınlık kesinlikle seçebileceğiniz en göz alıcı tondur.

Gwen Stefani marka olmuş sarı saç tonuyla tanınıyor ve kiraz kırmızısı rujuyla beraber ortalığı sallıyor. Benim düşünceme göre, beyaz sarışınlık en çok açık tenli kadınlarda güzel görünüyor. Her ne kadar bu yargıyı genellesem de, esmer ten ve çarpıcı, beyaz sarışın saçların yapay gibi görünmeye yatkınlığı var.

Bal sarısı daha doğal bir renkledirme seçeneğidir. Açık ve koyu tonları birleştirme şekli, onu bakımı ve  ilgilenilmesi kolay bir renk haline getiriyor.

Çilek sarısı saçlar solgun, açık renkli tenlerde baş döndürücü görününme eğilimindedir. Kızıl ve sarı saç renklerini, sahte bir görünüm vermeden kaynaştıran sofistike bir renktir. Eski Hollywood sarısı saçlar benzersizdir, aslında çok az açık renkli kısımları vardır. Saçların kökleri farkedilebilir bir şekilde uçlarından daha koyudur ve dalgalı, göz kamaştırıcı stille beraber  en iyi görünümü verir.

Eğer cesur değişiklikler yapma konusunda tereddütlüyseniz, kızıl röfleli sarı saçlarda karar kılabilirsiniz. Saçları tamamen başka bir renge dönüştürmeden hafif kızıl bir ton elde etmenin işveli ve eğlenceli bir yoludur.

Pixie Geldof ve Pink'in saçlarını bu alışılmadık tona boyatması ile beraber gümüşi sarı saçların popülerliği son zamanlarda artıyor. Genç ve korkusuz olanlar için, bu tona bir şans vermenizi tavsiye ediyorum! Feminen bir cazibe katmak için birkaç şirin saç aksesuarı ekleyin ve hazırsınız!

Kirli/Sörfcü sarısı saçlar kişinin dalgalı, rüzgara kapılmış imajı veren saçları  olduğu zaman en başarılı sonucu verir. Bu saç stili sörfcü görünümü için güneş altında gezip dolaştığınız izlenimi verir. Renk tekdüze değildir, koyu röfle ve kökler ile karıştırılmıştır.Bu renk paleti, belli belirsiz bir punk görünümü için kül rengi ve tereyağı sarısı tonlarını karıştırmakta. Biraz modern bir  cazibe için dağınık bukleler ekleyin!

Kum sarısı/Açık kahverengi herkesin uygulayabileceği, çekici ve doğal bir renktir. Jennifer Aniston' un, bronz teni ile tamamladığı ve uzun yıllardır imzası haline getirdiği rengidir.Rihanna rengi açılmış lüleler ile havalı görünüyor! Açık sarı saçları,  esmer teni ve koyu saç dipleriyle kontrast oluşturup eşsiz bir tamamlama sağlıyor.

Kate Pery çilek sarısı tonu işini gerçekten harika kıvırıyor! Klas bukleler ile biçimlendirilmiş, çilek sarısı saçları sofistikeliğin tam bir örneği.Doğal sarışınların genellikle bir çok kişiden daha ince saçları olduğu bilinir. Saçlara hacim ve kalınlık görünümü vermek için, gölge attırmanız tavsiye edilmektedir.

Yorumlar

58
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail