Ünlülerin Saç Bakımı

Kardashianlardan Saç Temizliği ve Bakımı: Ünlü Saç Stilisti Jen Atkin’den 8 Güzellik İpucu

 

Ünlü saç stilisti Jen Atkin’in tutumu Kardashian kızları’nın İnstragram profillerde sayabileceğinizden daha fazla (bundan sonra göz kamaştırıcı ekiplerinin onur üyesidir) yayınlanmıştır ve Jessica Alba’nın yeni görünümü onun üst düzey yeteneklerinin bir eseridir. Bu yüzden besleyici, rahatlatıcı ve onarıcı saç bakım ürünleri konusunda (artı pop kültürü, güzellik vb.) fikrini alma şansı bulduğumuzda aldığımıza dair iddiaya girebilirsiniz!

Saç Temizliği ve Bakımı’nda Yeni Yoğun Su Tutma Taktiğinden Khloe Kardashian’ın stil alışkanlıklarına bilinmesi gerekenler için Jen Atkin’den 8 faydalı ipucuya göz atın ve bunları kendi haftalık güzellik rutininize dahil edin.  

 

1. Saç kesiminize ara verin.
“ Her zaman saç derisi bakımı, saçlarınızın bakımı ve köklerden uca doğru uzamanın gerçekleştiğinin büyük bir savunucusuydum,” diyor ünlü saç stilisti Jen Atkin. Ve bu büyük ölçüde neden Saç Temizliği ve Bakımı için konuşmacı olduğunu açıklıyor. Düzgün bakım daha az saç kesimi demektir- gerçekten daha iyi saçlar cüzdanınızda daha çok paraya eşittir, değil mi? Jen bu zamana kadar müşterilerinde saç kesimleri arasında 3 ay ya da daha fazla zaman istediğini söylüyor. 

2. Khloe Kardashian saç stili taktiklerine sahiptir.
Bu yüzden bu bir ipucudan çok gerçektir, fakat kim Kardashian kızlarının tutkulu aşamaları hakkında daha fazla şey bilmek istemez? Jen tüm kızların kendi saçlarını yaparken sırları olduğunu kabul etmektedir, Khloe bu konuda gerçekten iyi!

3. Kendi Spreyinizi Yaratmak Şeker ve Tuz kadar Kolaydır
“Evde bir şeyler yapma konusunda gerçekten iyiyim,” diyor Jen. Eğer profesyonel bir görüntü istiyorsanız ve evde bir spreyiniz yoksa Jen, tuz ve saç kreminizi birleştirmenizi ve karışımı saçınız boyunca kaydırarak sürmenizi öneriyor. Eğer olağanüstü bir görünüm istiyorsanız, sadece şekerli suyu ve saçınızı ısı ile şekillendirmeden önce saçınıza püskürtün. “ Bu 50’lerden kalma eski bir taktiktir ve eminim büyükannelerimizin hepsi bunu kullanmışlardır.”

4. Kardashian Dalgalı Stilini Tamamlamak Yaklaşık Bir Saat Sürer
Jen “ Bunu gayet iyi yapabiliyoruz” diyor.

5. En az Haftada Bir kez Evde Saç Bakım Uygulamanızı Tamamlayın

“Saçınız kolayca yıpranabilir, özellikle de saçınızın rengini çok sık değiştiriyorsanız. Bence en iyisi haftada en az bir kere saç bakım uygulaması yapmaktır,” diye açıklıyor Jen. Clear’ın 3-5 dakikalık bakım maskesini uygulayabilir ya da uzmanlarımız kendi kendinize yapacağınız bir yöntem olarak muz ve yoğurdu karıştırmanızı öneriyorlar.

6. Uygulamayı Ajandanıza Ekleyin
“ Eğer spor salonuna gidecekseniz, saçınızı yukarı atıp şık bir at kuyruğu yapın ve uygulamanızı saç içinde bırakın. Eğer spor sonrasında saçınızı yıkacaksanız, uygulamanız ile birlikte girebilirsiniz” diyor Jen.

7. Saç Aksesuarları her zaman Şıktır
Jen, şüphesiz saç aksesuarlarının bir hayranıdır. Müşterisi Khloe X Factor ‘ü sunarken, trendlerin sevgilisi olduğunu açığa vuruyor. Kısa bir saça lüks aksesuarlar için kurtarıcı markaları nelerdir? Lelet New York, Amanda Judge, Topshop ve H&M. Sadece basit bırakmayı hatırlayın! “Bence eğer kıyafetlerle oldukça meşgulseniz, saç aksesuarlarıyla kendinizi kaybetmeyin. Bu sizi hiç kimsenin istemeyeceği Toddlers ve Tiaras gibi görünmenize neden olacaktır.”

8. Saç Modasını Belirleyen Ünlüleri Tanıyın
Jen şimdilerde görünüşüyle en çok aranan kişilerin Lily AldridgeRosie Huntington-Whitely ve Jessica Biel olduğunu söylüyor.

Kaynak: okmagazine.com

Yorumlar

3
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail