Voila Saç Boyası Renkleri

Voila Saç Boyası Renkleri

Saç boyası konusunda kendisini kanıtlamış bir marka olan Voila saç boyası bu yıl da saç renklerini yenileyerek sizlere sunmaktadır. Özelikle saç boyama işlemini evde yapanlardansanız kesinlikle Voila yaz renklerini deneyebilirsiniz. Bu yaza damgasını vuran saç renkleri arasında oldukça sıcak tonları bulabilirsiniz. Fakat Voila koyu renklerde de oldukça kaliteli bir saç boyası olduğu için özellikle beyazları kapatmada koyu renkleri tercih edecekseniz Voila koyu renk serisini deneyebilirsiniz.

Saç boyası satın alırken acaba kutudaki renk saçınızda aynı şekilde olacak mı diye merak edebilirsiniz. Bunun için size önerimiz oldukça yoğun bir renk serisine sahip olan Voila serisini tercih edebilirsiniz.

Yoğun kahverengi saç renkleri

Voila saç boyası denildiğinde akla ilk gelen saç renklerinden birisi de kahverengilerdir. Özellikle koyu saçları daha doğal bir görünüm için tercih edenlerdenseniz ışıltılı ve yoğun kahveleri tercih edebilirsiniz. Sütlü kahvelerden tutun da soğuk kahvelere kadar kahverenginin her tonunu Voila kahveler serisine bulabilirsiniz.

Voila saç boyası bu yıl çıkarmış olduğu yeni serisinde beyaz kapatmada sizlere %100’e varan oranlarda sonuçlar vermektedir. Özellikle açık veya koyu renk bir saç boyası seçtiğinizde en çok şikâyet ettiğiniz konulardan birisi de saçların kısa sürede matlaşmasıdır. Voila ile istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz. Üstelik uzun süreli kullanımda bile saçınızın ışıltısını kaybetmeyeceğini ve kesinlikle saç renginizin matlaşmayacağını da görebilirsiniz. Akmayan ve matlaşmayan bir saç boyası isteyenler için Voila serisi kesinlikle doğru bir tercih olacaktır.


Yorumlar

6
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Rumuz
E-Mail